מת מפצעיו הנער בן ה-14 שנפגע ממכת ברק בחוף זיקים

מת הנער בן ה-14 שנפגע ממכת ברק בחוף זיקים
אחר הצוהריים נקבע מותו של אשר חזות בבית החולים ברזילי. ארבעה בני משפחה נוספים נפגעו מלבד חזות. מרגע פגיעתו ועד מותו מצבו הוגדר אנוש. הלווייתו תתקיים הערב בבית העלמין החדש בבאר שבע
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אשר חזות, בן 14 שנפגע קשה מאוד מהברק בזיקים
צילום: באדיבות המשפחה

בבית החולים ברזילי נקבע אחר הצוהריים (רביעי) מותו של הנער אשר חזות בן ה-14 שנפגע אתמול מברק בחוף זיקים. הלווייתו תתקיים הערב בבית העלמין החדש בבאר שבע בשעה 22:00.

שלושת אחיו של הנער וגיסתו נפגעו באורח בינוני עד קשה. אחד מהאחים שנפגעו סיפר אתמול לכאן חדשות על פגיעת הברק, זמן קצר לאחר האירוע: "שמעתי פיצוץ גדול עם הבזק אור וראיתי שכולם עפו".


מוקדם יותר היום שחזר איתמר חזות, אח המשפחה, את האירוע הקטלני: "הם שמעו ברק מרחוק, פחדו, התחילו ללכת לכיוון היציאה. הם הלכו בשורה, פגע ברק בכולם – כולם עפו. אחי הגדול עשה החייאה לאשתו ותוך כדי חזר לאחים הקטנים לעזור להם עם יד ורגל משותקות".


אב המשפחה, שמעון חזות, סיפר: "הם יצאו לטייל בחול המועד. הם היו בדיוק בדרך חזרה לאוטו, ישבו על הספסל וזה מה שקרה להם. אנשים בקרבת מקום ברחו מרוב בהלה. הבן שלי ביצע החייאה בבת, מתפללים לנס". הוריה של אפרת, הגיסה שנפגעה, אמרו: "המצב עדיין קשה, היא עדיין מורדמת ומונשמת והדבר הכי חשוב שאפשר לעשות זה להתפלל".

הבוקר פורסמה ההתכתבות בקבוצת הווטסאפ של משפחת חזות ברגעים שבהם החלו הדיווחים על פגיעת הברק בחוף זיקים. בני המשפחה שלא שהו בחוף והחלו להבין כי בני משפחתם עשויים להיות מעורבים באירוע החלו לכתוב אתמול הודעות מבוהלות בקבוצה המשפחתית. "אמא ואבא לא עונים", כתב יהונתן חזות, ושאר בני המשפחה ניסו לקבל עדכון על מצבם של הנפגעים ומספרם.


הפופולריים