העיתונאית הדר קנה: דרור פויר תקף אותי מינית ב-2016

העיתונאית הדר קנה: דרור פויר תקף אותי מינית
בפוסט בפייסבוק הציגה קנה תכתובת ביניהם, בתגובה לטור שפרסם העיתונאי על החשד לאונס בקפריסין. פויר: "אני נבוך ומבויש מההתנהגות שלי ומהפרסום"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דרור פויר, 2016
צילום: תומר נויברג, פלאש 90

עיתונאית "דה מרקר" הדר קנה פרסמה היום (שבת) פוסט בפייסבוק ובו היא טוענת כי העיתונאי דרור פויר הטריד אותה מינית ותקף אותה מינית לפני שלוש שנים. בפוסט הציגה קנה תכתובת בינה לבין פויר בווטסאפ, בו היא כותבת לו כי הוא ניסה לנשק אותה בניגוד לרצונה ואף נגע בה באיברים אינטימיים אף שאמרה לו שאינה מעוניינת. פויר עצמו הגיב הערב: "אני נבוך ומבויש מההתנהגות שלי ומהפרסום". 

בתכתובת בין השניים ב-2016, פויר התנצל על מעשיו: "סליחה סליחה... זה הכי לא אני והכי לא מתאים לי ואף פעם לא עשיתי את זה ואין שום סיבה, תירוץ או הסבר להתנהגות כזאת... אני ממש מצטער ומתעב את עצמי". לדברי קנה, בסוף 2016, השניים היו בקשרי חברות והאירוע התרחש כשנפגשו. העיתונאית כתבה את הפוסט היום בעקבות מאמר שפרסם פויר ב"גלובס" בסוף השבוע, בנוגע לחשד לאונס הקבוצתי בקפריסין תחת כותרת: "נדהמתם מהאונס בקפריסין? התדהמה שלכם היא בסך הכל כסת"ח". לדבריה של קנה היא פרסמה את הפוסט לאחר שנדהמה לקרוא את הטור של מי ש"החמאה מרוחה לו על המצח" וביקשה ליידע נשים אחרות. 

הערב הגיב פויר לפרסום ואמר: "אני נבוך ומבויש מההתנהגות שלי ומהפרסום. אין לי זיכרון ברור על האירוע אבל אני זוכר טוב מאוד את היום שאחרי. הדר, הזדעזעתי מהתיאור של ההתנהגות שלי. התנצלתי אז ואני מתנצל בפניך שוב. האירוע טלטל אותי. אף פעם לא התנהגתי כך לאישה. זה סותר את התפיסה שלי את עצמי ואת מה שחשוב לי וגרם לי לחשוב על המקום האישי שלי כגבר ביצירת מרחב בטוח לאישה".

הפופולריים