הוארך מעצרו של הגבר החשוד שאיים על חייה של הדס קליין

הוארך מעצרו של הגבר החשוד שאיים על חייה של הדס קליין
יוסף כהן נחשד בהטרדת עד, איומים ברשת ובהסתה לאלימות נגד אחרים. העוזרת האישית של איש העסקים ארנון מילצ'ן העידה בעבר במשפט נגד נתניהו בתיק 1000
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הדס קליין
צילום: אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

מעצרו של יוסף כהן, בן 38 מחולון, החשוד כי איים על חייה של הדס קליין, הוארך בארבעה ימים. קליין עוזרתו האישית של איש העסקים ארנון מילצ'ן, העידה בעבר נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו במסגרת תיק 1000. כהן נחשד בהסתה לאלימות, איומים, הטרדת עד והחזקת פרסום המסית לאלימות. 

בדיון הארכת המצב טען נציג המשטרה: "מדובר על עשרות פרסומים בחודשים האחרונים". השופטת דורית סבן נוי: "קיים חשד סביר הקושר את החשוד לעבירות המיוחסות לו, מעשיו של החשוד מקיימים עילת מעצר מסוג מסוכנות, לא ניתן בשלב זה להורות על שחרורו".

על פי החשד, כהן צייץ כי קליין: "גנבה כספים לכיס שלה וניסתה להאשים ראש ממשלה, זה יעלה לה בדם ולמשפחה שלה. הם לא יהיו חסינים, אנחנו נצוד כל אחד ואחת במשפחה שלה ואותה קודם כל". במקרה אחרי כתב הגבר על מפגינים נגד הרפורמה במערכת המשפט: "לדרוס אותם למוות, אלה אנשים שהדם שלהם מותר. תפסיקו לפחד לשחוט אותם".

 

ביום חמישי שעבר הסתיימה באנגליה עדותו של איש העסקים ארנון מילצ'ן, עד התביעה בתיקי 1000 ו-2000. בתביעה טענו כי ישנם פערים עמוקים בעדותו ובחקירותיו ואף שוקלים להכריז עליו עד עוין. ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע לחדר הדיונים בבית המשפט המחוזי בירושלים. 

איש העסקים נשאל על כך שבחקירה הראשית ובחקירה הנגדית הוא אישר כי הענקת המתנות התחילה בסמוך לבחירת שמעון פרס לנשיאות המדינה, וההיקף רק הלך וגדל. "היו מתנות מתחילת החברות וזה הפך לרוטינה", השיב מילצ'ן, והסביר כי "הכמויות גדלו, אבל לא ספרתי, לא זוכר באיזה כמות. לא הייתי בטוח שזה לא עובר גבול". 

 

 

הפופולריים