20 חודשי מאסר - לתושב י-ם שדרדר פח אשפה בוער ופצע אישה אנושות

20 חודשי מאסר - לתושב י-ם שדרדר פח אשפה בוער ופצע אישה
מקרה זה התרחש בסמוך להפרות סדר אלימות וממושכות של חרדים נגד חנויות סלולר, והוביל לפציעה קשה מאוד של הנפגעת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: דוברות המשטרה

ביהמ"ש המחוזי בירושלים גזר היום (רביעי), במסגרת הסדר טיעון, על מאיר קצב 20 חודשי מאסר בפועל, מאסר על תנאי ופיצוי לנפגעת העבירה. זאת לאחר שהורשע בדרדור פח אשפה אשר פגע באישה שעברה בשכונת מאה שערים בדצמבר האחרון. הנאשם הורשע בביצוע עבירות של חבלה חמורה בנסיבות מחמירות וסיכון דרכים.

מקרה זה התרחש בסמוך להפרות סדר אלימות וממושכות של חרדים באזור רחוב יחזקאל ובהמשך באזור בר אילן, כנגד חנויות הסלולר באיזור, וכנגד מעצר חשוד בהצתת חנות סלולר. כחלק ממפגן הכוח, מאות מפירי סדר התפרעו, יידו אבנים, הציתו ודרדרו פחי ענק וחסמו את ציר התנועה.

על פי כתב האישום המתוקן, במסגרת הפרות הסדר שהתקיימו ברחוב יחזקאל, החליט הנאשם עם מעורבים נוספים להצית פח אשפה ולחסום באמצעותו את הרחוב. בשעות הערב הציתו חלקם פח אשפה, וכולם החלו לדחוף את הפח בחוזקה ומזוויות שונות על מנת להזיזו ממקומו ולהניע אותו למרכז הכביש. אז הדרדר פח האשפה הבוער לכיוון הכביש המשופע כלפי מטה והחלק הפינתי שבו פגע בעוצמה באישה שעברה במקום.

הנפגעת, מירל ג'לובסקי בת 40 ואם ל-11 ילדים, התמוטטה בעקבות המכה על המדרכה, ונפצעה באורח קשה מאוד בפלג גופה העליון. היא פונתה לבית החולים ואושפזה בטיפול נמרץ. לאחר שנפגעה הנאשם והמעורבים הנוספים ברחו מהמקום.

 

הפופולריים