פרסום ראשון: החשוד ברצח בנו המאומץ הגיש תלונה במשטרה נגד הבן ימים לפני הרצח

ימים לפני הרצח: החשוד הגיש תלונה נגד בנו המאומץ
לדברי האב, שי בלום ממכבים, הוא ורעייתו הודיעו לבן כי בכוונתם לעבור לחו"ל ולבטל את האפוטרופסות עליו - והוא השיב באיומים. הבן נמצא בדרכו לאילת כשהוא תשוש והובא על ידי המשטרה לבית הוריו במודיעין. שם, על פי הטענת האב, הבן ניסה לדקור אותו והוא ירה בו כהגנה עצמית
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת הרצח במודיעין, 14.07.23
צילום: כאן חדשות

האב החשוד ברצח בנו המאומץ הגיש תלונה במשטרה על איומים מצד הבן לפני תשעה ימים - כך פורסם הערב (ראשון) בחדשות הערב בכאן 11. לדברי האב, שי בלום ממכבים, הוא הגיש את התלונה לאחר שהסביר לבנו כי הוא ורעייתו מתכננים לבטל את האפוטרופסות שלהם עליו וצפויים לעבור להתגורר בארצות הברית. אז, על פי החשד, הבן איים עליו ואמר לו "אסגור איתך חשבון".

זמן קצר לאחר מכן עזב הבן את ההוסטל שבו התגורר ונעלם למשך שבוע. ביום שישי, יום הרצח, הוא אותר בדרך לאילת כשהוא תשוש אחרי שנתקע בדרך. המשטרה היא זו שהביאה אותו לבית הוריו, זמן קצר לפני הרצח. 

בחקירתו מסר האב את הגרסה הבאה: "הלכתי עם הבן לחורשה מאחורי הבית כדי להרגיע אותו. אמרתי לו שהוא לא חייב להישאר בבית אם הוא לא רוצה. נתתי לו 400 שקלים לנסוע לאילת או לאן שירצה וביקשתי שייקח את התרופות שלו כדי שלא יסתבך. הוא אמר לי שהוא לא רוצה עוד שיחות כאלה ושהוא יעשה מה שהוא רוצה, ואז שלף סכין והתקרב לדקור אותי. שלפתי אקדח ויריתי בו. הוא המשיך להתקדם לעברי אז המשכתי לירות עד שנפל". למרות גרסתו, הסעיף שמייחסים לו הוא רצח בנסיבות מחמירות לאחר תכנון. 

מהמשטרה נמסר בתגובה: "החשוד ברצח התלונן במשטרה וטען כי המנוח מסוכן לסביבה ובעיקר לנשים. התלונה  נבחנה באופן מעמיק ולא נמצא כי יש באמור משום איום". 

הפופולריים