נעמד מול הרכב - הנהג התקרב לאט: תיעוד חדש מהפגיעה במפגין אמש בת"א

נעמד מול הרכב - הנהג התקרב לאט: תיעוד הפגיעה במפגין
גרסת הנהג בחקירה - "תקפו אותנו עם מקלות". הנהג נחקר בחשד לתקיפה ואיומים. האיומים מיוחסים לחרב ששלף הנהג מול המפגינים • המפגין שנפגע: "רצתי לספר לשוטר והוא הסתכל עליי בלי לעשות דבר"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
פגיעה במפגין בת"א
צילום: מתוך התיעוד

תיעוד חדש לפגיעה במפגין בתל אביב: נהג מכונית פגע אתמול (שבת) במפגין בתל אביב. המפגין נעמד מול כלי הרכב והנהג המשיך בנסיעה איטית. הנהג מסר בחקירתו: "חשתי מאוים. המפגינים תקפו אותנו ודפקו עם מקלות על המכונית".

הנהג והנוסע שהיה לצידו נחקרו היום בחשד לתקיפה ואיומים. עבירת האיומים מיוחסת לחרב ששלף מול מפגינים. ממידע שהגיע לכאן חדשות עולה כי המפגין נפגע קלות ברגלו ואובחן עם "שפשוף".

סתיו, המפגין שנפגע מהרכב, סיפר לאסתי פרז בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב: "העברתי למשטרה סרטונים שמראים שהרכב ניסה לדרוס מפגינים פעמיים ואז יצא ממנו אדם, שלף חרב, ואיים על אלו שרצו לצלם את הרכב. הנהג כיוון את ההגה כדי לדרוס את חבר שלי ובשנייה האחרונה הזזתי אותו. רצתי לספר לשוטר והוא הסתכל עליי בלי לעשות דבר. פתאום שמעתי צעקות וקלטתי את הרכב דורס עוד מפגינים. ניסיתי לעצור אותו, אבל למרות שהיה לידו שוטר הוא האיץ".

האזינו לריאיון המלא

במוקדים רבים ברחבי הארץ הפגינו אמש רבבות רבות של מתנגדי הרפורמה המשפטית, בשבוע 30 ברציפות. המשטרה תגברה את כוחותיה בהפגנה המרכזית בקפלן בתל אביב והציבה פרשים בירידות לאיילון כדי למנוע את חסימת הכביש.

המשטרה פרסמה היום נתונים לפיהם הופעלו מכת"זיות ב-33 מתוך 3,826 מוקדי הפגנה מתחילת המלאה נגד הרפורמה. 702 מפגינים נעצרו עז כה. 39 שוטרים ו-123 אזרחים נפצעו בהפגנות.

הפופולריים