שלוש גננות הואשמו בכ-300 מקרי תקיפה בילדי גן בחולון

שלוש גננות הואשמו בכ-300 מקרי תקיפה בילדי גן בחולון
כל נאשמת היכתה את הפעוטות, על דעת עצמה, בעוד ששאר הנאשמות האחרות הסכימו איתה. על רקע מעשי הזוועה חלק מהפעוטות סובלים מהפרעות שינה, מהפרעות אכילה, מהתקפי זעם ומהתפרצויות אלימות. יו"ר הקואליציה: "אילולא המצלמות הם היו ממשיכים לחטוף ולספוג מכות עד היום"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גן ילדים
צילום: מיכאל גלעדי, פלאש 90

שלוש גננות הואשמו היום (חמישי) בכ-300 מקרי תקיפה והתעללות בילדי גן "בימבה" בחולון לפני כשנה. הפרקליטות הגישה לבית המשפט המחוזי בתל אביב כתב אישום כנגד מלכה מלול בת 60 מתל אביב, אליזה כהן צמח בת 45, ונור שילוח בת 36 מחולון, לאחר שתקפו והתעללו בילדי הגן.

מכתב האישום עלה כי השלוש עבדו בגן פרטי בו היו כשלושים פעוטות. מלול שימשה כמנהלת הגן וכמטפלת. כהן צמח עבדה כמטפלת, ושילוח כסייעת. בהזדמנויות רבות במהלך עבודתן ובתדירות יומיומית, תקפו הנאשמות פעוטות, לעיתים תוך שגרמו להם למכאוב.

איך מפסיקים את ההתעללויות בגנים? | עוד יום

בין היתר הנאשמות אחזו בהם בחוזקה, משכו אותם בידיהם, ברגליהם וגררו אותם, הרימו את הפעוטות והטיחו אותם בחוזקה על מזרנים או על כיסאות, הרימו את הפעוטות תוך אחיזה ביד אחת והשליכו אותם ובעטו בהם. בנוסף, השליטו הנאשמות אווירה של פחד בגן, ונהגו בפעוטות כאילו הם חפצים.

כל נאשמת היכתה את הפעוטות, על דעתן ובהסכמתן של הנאשמות האחרות, לעיתים אף ביחד. על רקע מעשיהן של הנאשמות, סבלו חלק מהפעוטות מהפרעות שינה, מהפרעות אכילה, מהתקפי זעם ומהתפרצויות אלימות.

יו״ר הקואליציה אופיר כץ הגיב לכתבי האישום ואמר: "עוד מקרה ועוד מקרה של התעללות בתקיפה וחסרי ישע. עכשיו תחשבו מה היה קורה אילולא המצלמות, הקטנטנים האלו היו ממשיכים לחטוף ולספוג מכות עד היום. חייבים להעביר את התיקון שלי לחוק המצלמות, זה למען הביטחון של הילדים שלנו, כי זה מעל הכל". 

 

 

הפופולריים