"ביקשו ממני לרצוח אותך": הווידוי של ראש עיריית טירה בשידור חי

"ביקשו ממני לרצוח אותך": הווידוי של ראש עיריית טירה
מאמון עבד אל חי סיפר בריאיון לכאן רשת ב על המתנקש שבחר להזהיר אותו • על רצח מנכ"ל עיריית טירה: ניסו לגרום לו להסכים לגבי משהו שקשור לרכוש ציבורי – ועל רקע הסירוב שלו הוא נרצח
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ראש עיריית טירה
צילום: ללא קרדיט

"ביקשו ממני לרצוח אותך": ראש עיריית טירה, מאמון עבד אלחי, התראיין הבוקר (ראשון) לתוכנית סדר יום בכאן רשת ב, והתוודה כי לפני שבע שנים ניגש אליו תושב העיר ואמר לו כי שלחו אותו להתנקש בחייו. "לא אמרתי לאף אחד, למזלי הוא לא הלך על זה כי הוא היה בקשרים אדוקים עם דודים שלי", אמר אלחי.

האזינו לראיון המלא עם מאמן עבד אלחי בכאן רשת ב

ראש עיריית טירה התייחס לרצח מנכ"לו, ד"ר עבד אלרחמן קשוע, ואמר: "הוא נרצח על רקע הניסיון לסחוט אותו בדברים שהם לא אישיים אלא ציבוריים. ניסו לקחת ממנו הסכמה בנושא שקשור לרכוש ציבורי ועל רקע זה והסירוב שלו, העמידה האיתנה מול האנשים האלה, הרוצחים האלה – הוא שילם בחיים שלו. הוא בן אדם חף מפשע שאין לו קשר לעולם הפרוטקשן".

אלחי הפנה אצבע מאשימה כלפי ראש הממשלה בנימין נתניהו, על שמינה את השר איתמר בן גביר לאחראי על הביטחון הלאומי: "איך ראש ממשלה שרוצה לדאוג לביטחון האישי של התושבים שלו ממנה שר שהוא במוצהר, בלי להסתיר, שונא ערבים? אומר באופן מפורש שהוא שונא ערבים, רוצה שהם ימותו. לא נשכח לא את ההצהרות שלו. נתניהו ממנה את הבן אדם ששונא אותנו להיות אחראי על הביטחון שלנו. כנראה שזו המדיניות, זה משהו מכוון".

 

 

 

הפופולריים