"העיניים שלו עליי": ההקלטה שהביאה לפענוח רצח שרית אחמד | חשיפת כאן חדשות

"העיניים שלו עליי": ההקלטה שהביאה לפענוח רצח שרית אחמד
המעקב, הפחד ומילות האהבה - שהפכו למילות פרידה מצמררות. האזינו לשיחה האחרונה בין שרית אחמד לבת זוגה, לפני הרצח על רקע נטייתה המינית
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שרית אחמד ואחיה סעיד
צילום: ללא

"אם אני לא עונה לך, תדעי שהעיניים שלו עליי. אוהבת אותך" – כך אמרה שרית אחמד לבת זוגה, בהקלטה שהפכה למעשה גם לפרידה מצמררת בין השתיים. לאחר מכן, נרצחה שרית אחמד על רקע נטייתה המינית. כך עולה מהקלטה שנחשפה במכאן 33:

כתב אישום בגין עבירת רצח הוגש היום (ראשון) נגד סעיד אחמד, אחיה של שרית, על שהזמין את ההתנקשות באחותו בת ה-18. הישאם מרייחי ושאדי אבו סראיא, תושבי שפרעם בני 39, מואשמים כי נשכרו בידי סעיד לבצע את הרצח. גופתה של שרית אותרה מוטלת על הכביש בכניסה לירכא בחודש יוני, ליד מכונית מנוקבת בכדורים.

"הנה בדיוק אח שלי הגיע", נשמעה שרית בהקלטה לבת זוגה לפני הרצח – הקלטה שהביאה לפענוח הרצח. מההקלטה ניתן להבין עד כמה היא חששה ממה שאולי צפוי להגיע: "לבשתי מרוב ההתרגשות, אני כבר מוכנה והנה הוא בעקבותיי עם האוטו שלו, אנחנו הולכים להחליף את שני הרכבים שלנו לא יודעת למה! הוא sugar brother".

בהמשך שרית נפרדת מבת הזוג: "אם את שולחת לי ואני לא עונה לך נשמה שלי , תדעי שאני איתו והעיניים שלו עליי כל הזמן אז אני לא יכולה, אני אוהבת אותך מאוד".

הפופולריים