5 תושבי הצפון נעצרו בחשד לרצח שרית אחמד

5 תושבי הצפון נעצרו בחשד לרצח שרית אחמד
שרית בת ה-18, תושבת כסרא סמיע, נורתה למוות בחודש שעבר בכניסה לירכא
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שרית אחמד
צילום: רשתות חברתיות

משטרת ישראל הודיעה היום (שלישי) כי עצרה חמישה גברים תושבי הצפון בשנות ה-30 לחייהם בחשד למעורבות ברצח שרית אחמד בירכא בחודש שעבר.

שרית בת ה-18, תושבת כסרא סמיע, נרצחה ככל הנראה בשל נטיותיה המיניות. החשוד העיקרי במעשה הוא אחיה, שנעלם לאחר הרצח. לטענת המשטרה, יש ברשותה ראיות שקושרות את האח – שהורשע בעבר באיומים על אחותו וריצה עונש מאסר לפני כשנתיים וחצי. לאחר הרצח, ערכו עשרות מקהילת הלהט"ב מחאה במתחם הבימה שבתל אביב.

כיומיים אחרי הרצח, חשפנו בכאן 11 את ההקלטות האחרונות ששלחה שרית לזוגתה. זמן קצר לפני הרצח סיפרה שרית לזוגתה על מפגש עם אדם מסוים שאת זהותו לא ניתן לחשוף, אך מההקלטה ניתן להבין במי מדובר. מההקלטה ברור שהיא הבינה היטב את המתרחש סביבה וחששה ממשהו רע שעלול לקרות לה. היא הסתירה זאת מרבים מקרוביה, אך לזוגתה שנמצאת גם כן במוסד לנשים בסיכון, סיפרה הכול ואמרה לה שהיא אוהבת אותה בפעם האחרונה.

"זהו, מרוב התרגשות כבר התלבשתי וכן, יצאתי והוא כבר עוקב אחריי. אנחנו נחליף רכבים, אני והוא, אני לא יודעת למה. אז אם את שולחת לי ואני לא מגיבה, אז תדעי שאני איתו ואני לא יכולה... את יודעת, הוא כל הזמן מסתכל עליי. אז אני לא אוכל להגיב, נשמה. אני אוהבת אותך מאוד". כך אמרה אחמד ברגעיה האחרונים.

הפופולריים