נהג אוטובוס לצעירה: "מה את ערומה?"

נהג אוטובוס לצעירה: "מה את ערומה?"
רעות בת ה-22 התלוננה כי נהג חברת דן השפיל והטריד אותה כשעלתה לאוטובוס בת"א. דן: "גרסת הנהג, שזומן מיידית לבירור, שונה לחלוטין"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נהג אוטובוס דן מטריד תלונה
צילום: ללא

רעות בית הלחמי עמיר בת ה-22 עלתה על קו 25 של חברת דן ביום רביעי בצהריים בתל אביב. לדבריה, הנהג לא עצר בתחילה, ורק בשל רמזור אדום עצר. כשרצה לעברו והגיעה לדלת, הוא פתח לה אותה לבסוף. כשבית הלחמי עמיר עלתה, לבושה בגופיה, הנהג צעק לעברה: "מה את ערומה? את ערומה".

"קפאתי שניה והאינסטינקט היה לכעוס", היא סיפרה לכאן חדשות. "אז פניתי אליו והתעמתתי איתו, ואחרי זה הלכתי וישבתי מקדימה. כל הנסיעה הוא הסתכל עליי כל כמה שניות דרך המראה. הרגשתי לא רק כועסת, אלא גם מושפלת ומוטרדת. הרגשתי שבכל מבט שלו הוא מפשיט אותי. זה לא היה צריך לקרות, זה לא אמור לקרות לנו".

רעות הגישה תלונה לחברת דן בעקבות האירוע. מהחברה נמסר בתגובה: "מדיניות חברת דן ברורה ונחרצת, מתודרכת ומועברת לכלל ציבור נהגי החברה. ככל שהתלונה תימצא כמוצדקת, הרי ברור שהיא מנוגדת למדיניות החברה. האירוע בבדיקה. גרסתו של הנהג, שזומן מיידית לבירור, שונה לחלוטין מגרסת המלינה. בדיקת האירוע בצורה יסודית תסתיים בתחילת השבוע ובמידת הצורך יופקו הלקחים הנדרשים".

הפופולריים