מנהל הגימנסיה הרצליה חזר בו מהתפטרותו

מנהל הגימנסיה הרצליה חזר בו מהתפטרותו
יו"ר הנהגת ההורים בבית הספר הודיע כי זאב דגני "נעתר למאות הפניות והבקשות והסכים להמשיך לנהל את הגימנסיה" • שלשום הודיע דגני על התפטרותו, במחאה על החלטת הוועד המנהל של בית הספר לאסור לקיים בו אירוע בו היו אמורים כ-200 בני נוער להכריז על סירובם להתגייס
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ד"ר זאב דגני, 04.09.23
צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

יומיים לאחר שהכריז על התפטרותו, מנהל הגימנסיה הרצליה בתל אביב זאב דגני חזר בו. בהודעה שפרסם הבוקר (שלישי) אפרים קובי, יו"ר הנהגת ההורים בבית הספר, נכתב כי "לאחר כמה ימים לא קלים, אנו שמחים לעדכן שד"ר דגני נעתר למאות הפניות והבקשות והסכים להמשיך לנהל את הגימנסיה העברית הרצליה, ולהוביל את תלמידיו ברוח ערכי הדמוקרטיה, ההומניזם וזכויות האדם".

שלשום הודיע דגני על התפטרותו במחאה על החלטת הוועד המנהל של בית הספר לאסור לקיים בו אירוע שבו היו אמורים כ-200 בני נוער להכריז על סירובם להתגייס לצה"ל. דגני הודיע כי יישאר בתפקידו עד שיימצא לו מחליף.

סגנית שר האוצר מיכל וולדיגר כתבה בטוויטר כי "דגני אינו מנהל אלא אנרכיסט שבטעות עבד עם בני הנוער שלנו וכפה עליהם דעות אנטי־ציוניות. טוב שהלך, התלמידים הרוויחו". מנגד, תנועת "שלום עכשיו" התייצבה לצידו של דגני. בתנועה אמרו כי "מול התנהלות ממשלתית המזכירה משטרים אפלים, חובה להתייצב לצידו של דגני האמיץ ולהתנגד לסתימת הפיות".

הפופולריים