הוליך שולל יותר מ-30 נשים: כתב אישום יוגש נגד "ג'ק סגל"

הוליך שולל יותר מ-30 נשים: אישום יוגש נגד "ג'ק סגל"
מעצרו של יוסף מרדכי פרויזר, רב חרדי, שהציג עצמו כרווק חילוני הוארך בארבע ימים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
המתחזה יוסף מרדכי הידוע בכינויו ג'ק ג'ייק סגל
צילום: דוברות המשטרה

כתב אישום יוגש נגד יוסף מרדכי פרויזר שהציג עצמו באתרי היכרויות כ'ג'ק סגל' וחשוד בביצוע עבירות מין במרמה כלפי עשרות נשים. היום (שני) הוגשה לבית המשפט הצהרת תובע לקראת הגשת כתב אישום. מעצרו הוארך בבית המשפט בארבעה ימים נוספים עד לתאריך 14 בספטמבר. בימים הקרובים צפויה פרקליטות מחוז ירושלים להגיש כתב אישום.

חוקרי ההונאה של מחוז ירושלים הצליחו לאתר יותר מ-30 נשים שהחשוד הכיר באתרי הכרויות שונים, בהם הציג את עצמו כ'ג'ק סגל', רווק יליד ארצות הברית המתגורר בישראל ומאמן כלבי נחייה. "בתור נשים שהיו איתו בקשר וקיימו איתו יחסי מין, אנחנו לא היינו מגיעות לקשר הזה, אם היינו יודעות שהוא נשוי, אב לשניים ורב חרדי", סיפרה ע' שהביאה ללכידתו ולחשיפת ההונאה.

מהחקירה עולה כי החל משנת 2017 החשוד ניהל עם נשים שונות מערכות יחסים, עם חלקן במקביל, תוך הצגת מצג שווא לגבי זהותו, אורח חייו, מצבו המשפחתי וכוונותיו העתידיות במסגרת היחסים. עוד עולה מממצאי החקירה כי נשים רבות הסכימו לקיים עם החשוד יחסי מין לאחר שהולכו שולל על ידו.

"פגשתי אותו לראשונה בטינדר. שנינו אומרים שאנחנו מחפשים להכיר למטרת קשר רציני, נישואים, הרמת משפחה. הוא הופיע בפנים גלויות באפליקציה", סיפר ע' לכאן חדשות, שבמשך שבעה חודשים ניהלה עם החשוד מערכת יחסים רומנטית. לפני כחודש, המתלוננת הבינה שמשהו אינו קשורה. "תכננו להיות ביחד בסוף השבוע. ברגע האחרון הוא ביטל את זה. הלכתי אליו בשישי בערב הביתה, דפקתי על הדלתות של השכנים ושאלתי אם יש דירת שותפים אמריקנים ונענתי שכולם שם משפחות".

הפופולריים