האלימות בגן הציבורי בפתח תקווה: כתב אישום הוגש נגד 5 נערים

האלימות בגן הציבורי בפתח תקווה: 5 נערים הואשמו בתקיפה
שניים מתוך שבעת הנערים שנעצרו הודו במעשה וטענו בחקירתם: "היה אירוע מקדים שבו הופנתה כלפינו אלימות קשה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלימות מכות נוער פתח תקווה תקיפה 12.9.23
צילום: -

הפרקליטות הגישה היום (שישי) הצהרת תובע לקראת כתב אישום נגד ארבעה נערים שהיו מעורבים בתקרית האלימה בגן הציבורי בפתח תקווה, בגין תקיפה חמורה של קטין. מהמשטרה נמסר כי כתב האישום נגד הקטינים צפוי להיות מוגש בימים הקרובים, וכן יוגש גם נגד נער נוסף השוהה במעצר בית.

שניים מתוך שבעת הנערים שנעצרו בשלישי בחשד למעורבות באירועים האלימים בפתח תקווה, הודו במעשה וטענו בחקירתם: "היה אירוע מקדים שבו הופנתה כלפינו אלימות קשה. אנחנו מתנצלים על מה שאירע".

אירוע התקיפה המדובר

לפי החשד, מילה שנזרקה בין המעורבים ברחוב הובילה לאירוע אלימות שלא תועד. לאחר מכן, באירוע שני תועד נער מכוון אקדח איירסופט אל נער אחר ואומר: "תרים את הראש. תבקש סליחה". "סליחה, כפרה עליך, סליחה אחי", השיב קורבן האלימות ונפל אל הקרקע אחרי שאחד מהם בעט בו. הנער שכיוון אקדח הכחיש את המעשה בחקירתו. מדובר בנער בעל עבר פלילי עשיר של אירועי אלימות שוד. 

בתגובה, לפני שבוע הכו חבריו של הקורבן באגרופים ובשוקר חשמלי נער בן 14 מרמלה, שלטענתם צילם והפיץ את סרטון האקדח והלשין להורים. המותקף אמר בחקירתו: "הם פתאום התגודדו סביבי והיכו אותי. אני לא לקחתי חלק בכלום מלבד להציע עזרה למותקף עם האקדח". מחר יובאו שניים נוספים להארכת מעצרם והמותקף צפוי להשתחרר. חשוד נוסף עדיין מסתתר.

האירוע שקדם לו

בשלישי אמרה אימו של אחד החשודים אמרה לכאן חדשות כי לא ידעה על הסכסוך בין הנערים. "קיבלנו את הידיעה על זה בהפתעה גמורה", אמרה האם והוסיפה כי בנה מתחרט על שאירע וכי מדובר בילדים טובים שנגררו. מפכ"ל המשטרה רב-ניצב יעקב שבתאי שיבח את שוטרי משטרת פתח תקווה שהביאו למעצר החשודים. "אנו כמשטרה מחוייבים להביא את החשודים שנהגו באלימות חסרת רסן אכזרית ומעוררת שאט נפש לדין ולדרוש את עונשם הכבד", מסר המפכ"ל. 

 

הפופולריים