מנהל חנות התכשיטים שנשדדה בערב יום כיפור: "החנות כמעט ריקה מסחורה"

מנהל החנות שנשדדה בערב כיפור: החנות כמעט ריקה מסחורה
ארבעה רעולי פנים פרצו בערב יום כיפור לחנות תכשיטים במתחם ביג ביקנעם, החשודים במעשה טרם נעצרו • בעל החנות, אבי בן דוד, לכאן רשת ב: "עדיין אומדים את הנזק, שמוערך במאות אלפי שקלים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תיעוד הפריצה לחנות התכשיטים ביקנעם
צילום: מצלמות אבטחה

ארבעה רעולי פנים פרצו בערב יום הכיפורים לחנות תכשיטים במתחם ביג ביקנעם. בתיעוד מצלמות האבטחה נראה ג'יפ עמו הגיעו הפורצים מעקם את שער החנות. בהמשך נראים הפורצים נכנסים לחנות דרך הפתח שנפער. החשודים במעשה טרם נעצרו.

האזינו לריאיון המלא עם אבי בן דוד בכאן רשת ב

"כבר תקופה שדברים התנהלו כאן לא כשורה" אמר הבוקר (שלישי) אבי בן דוד, מנהל חנות התכשיטים שנפרצה, בריאיון בתוכנית "קלמן ליברמן" בכאן רשת ב. "רכבים חיכו מחוץ לשעות העבודה, אנשים שמסתכלים מתי אנחנו באים מתי אנחנו הולכים. בערב יום הכיפורים, בשעה 03:00 לפנות בוקר, (הפורצים) הגיעו למתחם 'ביג' ניגחו את החנות עם רכב תוך כדי שהם הורסים עוד דוכן".

 

"המוקד התקשר להתריע כבר ב-03:01", סיפר אבי בריאיון. "אחרי שלוש דקות הפורצים כבר לא היו בחנות. החנות כמעט ריקה מסחורה. אנחנו עדיין מנסים לעכל. השומר היה בחוץ, הוא הזמין את המשטרה ופינה את עצמו. אין סיבה שהוא יתעמת עם גנבים. זה כמו ניסיון התאבדות. אנחנו עומדים בקשר מאוד צמוד עם חברת הביטוח. אנחנו עדיין אומדים את הנזק, שמוערך במאות אלפי שקלים".

הפופולריים