ארגוני העובדים הזרים: "הפסיקו להפיץ שעובדת זרה ילדה בשבי החמאס"

"הפסיקו להפיץ שעובדת זרה ילדה בשבי החמאס - זו שמועה"
ארגונים שמטפלים בעובדים זרים ופליטים יצאו בפנייה משותפת נגד הטענות שעולות "ללא שום עדות ושום ראיה להיריון או ללידה". הם מציינים כי משפחתה של העובדת מתאילנד לא יודעת על ההיריון לכאורה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גדר הגבול של עזה פרוצה אחרי מתקפת הפתע של חמאס 7.10.23
צילום: עבד רחים חטיב, פלאש 90

פעילים מטעם המוקד לפליטים ולמהגרים, קו לעובד ו-"Aid for Farm Workers" יצאו היום (ראשון) בפנייה לתקשורת להפסיק להפיץ שמועות לא מבוססות על "עובדת זרה שילדה בשבי החמאס", נטווארי מולקאן. בימים האחרונים החלו לפרסם את תמונתה של מולקאן, עובדת זרה שהגיעה מתאילנד כדי להתפרנס מחקלאות, ונחטפה לעזה ב-7 באוקטובר. שמועות על כך שנחטפה בהיריון מתקדם וילדה בשבי נפוצו ברשתות החברתיות לצד טענות "ללא שום עדות ושום ראיה להיריון או ללידה".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי, לחצו על הפעמון ואתם מעודכנים

המייסדים וממשיכי הדרך הרצחנית: הפנים שמאחורי חמאס

משפחתה המודאגת של מולקאן, מדגישים ארגוני העובדים הזרים, לא יודעת על כך שהייתה לכאורה בהיריון ומפנים למכתב שכתבה שרה נתניהו לג'יל ביידן, רעייתו של נשיא ארצות הברית בו הדהדה את המקרה. "אנחנו קוראים לכם לעצור. המציאות הידועה והבדוקה מספיק כואבת וקשה, על ישראל מוטלת החובה המוסרית להשיב אותה ואת כל החטופות והחטופים לחיק משפחותיהם", כתבו בפנייתם.

רעיית ראש הממשלה כתבה במכתב לג'יל ביידן: "אחת הנשים נחטפה על ידי חמאס כשהייתה בהיריון. היא ילדה את תינוקה בשבי חמאס. את יכולה רק לדמיין, כמוני, מה עובר על אישה במצב רגיש של לידה כשהיא מוחזקת על ידי הרוצחים האלה". במכתבה, שרה נתניהו לא ציינה את זהותה של האישה. הדיווחים על פרטיה החלו לאחר מכן. 

 

הפופולריים