"נחזור ברגליים"

השתחררו בנפרד מהשבי - מביה"ח ביחד: מיה ואיתי רגב חזרו הביתה

השתחררו בנפרד מהשבי - מביה"ח ביחד: מיה ואיתי חזרו הביתה
מיה בת ה-21 ואיתי בן ה-18 הגיעו לסורוקה בשבוע שעבר מהשבי בעזה, בנפרד, וכעת הם השתחררו יחד מבית החולים סורוקה לביתם שבהרצליה. מירית רגב: "אנחנו נחזור ברגליים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איתי ומיה רגב
צילום: .

האחים מיה ואיתי רגב, שנחטפו מהמסיבה ברעים לשבי חמאס, השתחררו היום (שני) מבית החולים סורוקה לביתם שבהרצליה. מיה בת ה-21 ואיתי בן ה-18 שוחררו בנפרד, אך באותו שבוע, משבי חמאס. מירית, אימם של השניים אמרה לצוות בית החולים: "זכינו שהגענו לכאן, אנחנו נחזור ברגליים".

> ערוץ הוואטסאפ הרשמי של כאן חדשות

> רשימת החטופים המלאה שנותרו בשבי

> מגיל 10 חודשים ועד 18: שמות הילדים החטופים בעזה

לאחר 50 ימים בשבי, מיה הגיעה לסורוקה עם פציעה מורכבת ברגלה, כתוצאה מירי מחבלים ב-7 באוקטובר והיא עברה ניתוח. המפגש של מיה עם הוריה היה לוקה בחסר מכיוון שאיתי היה עדיין חטוף בשבי חמאס. עם זאת, לאחר כמה ימים איתי שוחרר גם כן ומשפחת רגב שבה לשלמותה.

מיה, איתי ומשפחתם נפרדו מסורוקה בהתרגשות ודמעות, וצפויים להם עוד מפגשים כחלק מתהליך השיקום של מיה. מירית רגב, אימם של שני החטופים ששוחררו, הודתה לצוות שטיפל בילדיה. "תודה על הסבלנות, על הסובלנות, על הצוות שאתם, על מי שאתם ועליכם. תודה שהייתם איתנו".

אביהם של מיה ואיתי שיתף כי כבר הכיר בצוות בית החולים ב-7 באוקטובר, ביום שבו ניסה להבין לאן הלכו עקבותיהם של ילדיו. "הגענו לפה ולא ידענו למה אנחנו באים. רצתי מבית חולים לבית חולים בניסיון להיכנס לבפנים, וכל הזמן דפנה קיבלה אותי הכי ברוגע שבעולם. חזרה את כל הפרטים, קעקועים והכול. אני לא זכרתי באותו יום שמיה חזרה והיא באה לפה לקבל את הטיפול ודפנה הזכירה לי הכול".

הפופולריים