כאן רשת ב

אמא של אלון שנחטף לעזה: "לא מאמינה שחנוכה והוא לא בבית"

אמא של אלון שנחטף לעזה: "לא מאמינה שחנוכה והוא לא בבית"
עידית, אימו של אלון להב שמוחזק בשבי חמאס, לא נותנת לאי הידיעה והדאגה להותיר אותה בכיסאה. עידית תצא עם עוד ארבע משפחות למשלחת ביפן, במטרתה לתרום אותם למאמץ וגם בתקווה להיפגש שם עם הצלב האדום
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלון אהל
צילום: מטה משפחות החטופים

עידית אהל, אימו של אלון בן ה-22 שנחטף לעזה מהמסיבה רעים סיפרה היום (שבת) לכאן רשת ב על המשלחת שתצא ליפן בכדי לתרום אותם למאמץ הישראלי ועל ההתמודדות עם אי הידיעה על בנה. "לא האמנתי שנגיע לחנוכה ואלון לא בבית. אני אמא לביאה, ואעשה הכול להחזיר את הבן שלי. גם אם זה דורש ממני לצאת מהפינה הקטנה שלי", אמרה. 

הריאיון המלא | האזינו

לדבריה, המשלחת ליפן תצא מטעם משרד התפוצות, במטרתה לנער את המדינה שיושבת בחוסר מעש על הגדר, למרות אהדתה לישראל. "צריכים את עזרתם בעשייה למען השבת החטופים. הם עד היום נמנעו מלראות את הזוועות ב-7 באוקטובר, הם שוחרי שלום שלא אוהבים מלחמה. אספר להם על אלון, הרגש יתחיל לעלות ואם ירצו בכך או לא הם יראו וישמעו את הזוועות ויבינו כמה זה חשוב וקריטי שהם יחזרו", הסבירה עידית.

> עקבו אחרי ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות - לחצו על הפעמון ואתם מעודכנים

> החטופים שעדיין בשבי חמאס: הרשימה המלאה

עוד הוסיפה אימו של אלון, כי העשייה שלה מבחינתה היא אינה ממקום קורבני שלה או של אלון, אלא להפך, המטרה היא לנסות לשנות את המציאות לטובה יותר. "אין לי שליטה במה שקורה לאלון, אם הוא אוכל או באיך שנוהגים כלפיו. הדבר היחיד שאני יכולה לשלוט בו זה המעשים שלי, המחשבות שלי, והכי חשובלשלוט לאיזה בית אלון יחזור".

 

הפופולריים