גדי חגי בן ה-73 נרצח בשבת השחורה, גופתו מוחזקת בעזה

גדי חגי בן ה-73 נרצח בשבת השחורה, גופתו מוחזקת בעזה
בקיבוץ ניר עוז הודיעו על הירצחו של גדי. אשתו ג'ודי עדיין מוחזקת בשבי. בנם סיפר לכאן רשת ב: "השיחה האחרונה של אמא שלי הייתה למד"א, היא אמרה למוקדנית שיש מחבלים ושירו בהם"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גדי חגי וג'ודי ווינשטיין
צילום: קיבוץ ניר עוז

קיבוץ ניר עוז הודיע היום (שישי) כי גדי חגי בן ה-73 נרצח ב-7 באוקטובר וגופתו מוחזקת בעזה. גדי נחטף יחד עם אשתו ג'ודי ווינשטיין בת ה-70, שעדיין מוחזקת בעזה כשהיא פצועה. גדי וג'ודי הורים לארבעה ילדים וסבים לשבעה נכדים. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

בקיבוץ ניר עוז סיפרו על גדי: "אדם חד, נגן כלי נשיפה מחונן מגיל 3, מחובר לאדמה, שף וחסיד של תזונה טבעונית בריאה וספורט". גדי וג'ודי נחטפו בבוקר ה-7 באוקטובר בזמן שיצאו להליכה בקיבוץ. 

נשיא ארה״ב ג׳ו ביידן פירסם הודעת תנחומים בעקבות קבלת הידיעה על הירצחו של גדי: "ג׳יל ואני שבורי לב מהידיעה על כך שהאזרח האמריקני גד חגי נחשב כעת להרוג מהתקפת חמאס ב-7 באוקטובר. אנו ממשיכים להתפלל לבריאותה ולשובה של אשתו ג׳ודי״, נאמר בהודעה של הנשיא.

ביידן סיפר כי בתם של גדי וג׳ודי הצטרפה בטלפון לפגישה שקיים עם משפחות החטופים האמריקנים בשבוע שעבר. ״המשפחות האמיצות האלה חלקו עמי את מסע היסורים שעובר עליהן בחודשים האחרונים בעודן ממתינות למידע על גורל יקיריהם. זה בלתי נסבל״, אמר ביידן.

הוא הוסיף כי הוא מתפלל היום למען ארבעת הילדים ושבעת הנכדים של גדי חגי וכן למען היקירים האחרים שמתאבלים. ״אני חוזר על התחייבותי לכל המשפחות של אלו שעדיין חטופים: אנו לא נפסיק לפעול למען החזרתם הביתה״, הוסיף ביידן.

בנם של גדי וג'ודי, על, סיפר לכאן רשת ב לפני כשבועיים: "הם היו אנשים בריאים, גם באותו הבוקר הם עשו ספורט. כשהתעוררתי ב-7 באוקטובר לא היה כבר קשר איתם. השיחה האחרונה של אמא שלי הייתה עם מוקד מד"א בשבע וקצת. היא סיפרה שיש מחבלים ושירו בהם. היא אמרה שירו לאבא שלי בראש ושהיא לא יודעת אם הוא חי. לה ירו ביד והיא נפצעה בפנים". 

לקח חלק בהכנת הידיעה: נתן גוטמן

הפופולריים