פרטים חדשים

העדות של האם והראיות נגד האח: חקירת רצח איה אבו חג'אג'

העדות של האם והראיות נגד האח: חקירת רצח איה אבו חג'אג'
אמה של בת ה-25 שנדקרה לעיני ילדיה טענה בפני החוקרים כי רק בעלה ובנה מסוגלים לרצוח אותה. בנוסף עלה אירוע נוסף שבו אביה היכה אותה באכזריות ואותרו כתמי דם של איה על מכנסיו של האח - שעתיים אחרי הרצח
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איה אבו חג׳אג׳
צילום: .

במסגרת חקירת רצח איה אבו חג'אג', בת ה-25 מלוד שנדקרה למוות לעיני ילדיה לפני חודש כשהיא בחודש בשמיני להריונה, אמא טענה בפני החוקרים כי רק בעלה ובנה מסוגלים לרצוח אותה. בחדשות הערב בכאן 11 פורסם היום (רביעי) כי בנוסף האם העלתה בפני המשטרה את האירוע שקדם לרצח לפני כמה חודשים, שבו האב היכה באכזריות את בתו וגרם לה לחבלות קשות.

באירוע האלימות הקודם, למשטרה שהגיעה למקום, אמרה איה כי נפלה במדרגות מחשש לספר את האמת. אחיה של איה, בן 14, שחשוד בביצוע הרצח נשלח, על פי הראיות שיש בידי המשטרה, על ידי האב לבצע את הרצח. בנוסף, אותרו כתמי דם של איה על מכנסיו של האח שעתיים אחרי הרצח.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

משטרת ישראל פענחה הבוקר את הרצח של אבו חג'אג'. הרוצח, אחיה בן ה-14, דקר אותה יותר מ-20 פעמים בכל חלקי גופה. על פי כתב האישום, מי שמילט אותו מהזירה ברכב הוא בן דודו בן ה-15 מחורה שנהג ברכב. ביום שישי צפוי להיות מוגש נגד השלושה (האב, הבן ובן הדוד בן 15 שסייע להימלטות) כתב אישום בגין רצח בצוותא. עם זאת, כל שלושת החשודים מכחישים את מעורבותם במעשה. לפי גורם במשטרה: "גם שהטיחו ראיות בילדים הם שתקו והתנהגו כמו עבריינים בני 30".

ביום הרצח חג'אג' הגיעה במצב אנוש לבית החולים שמיר אסף הרופא, שם הצוותים הרפואיים נלחמו על חייה וביצעו ניתוח קיסרי חירום בניסיון להציל את העובר - ולבסוף נאלצו לקבוע את מותם.

הפופולריים