אירוע מטריד

דגלי ישראל הושחתו ומסר בערבית על הלוח: חשד לאירוע לאומני בתיכון במיתר

דגלים קרועים ומסר בערבית: חשד לאירוע לאומני בבי"ס במיתר
תלמידים שהגיעו לבית הספר בדרום מצאו כיתוב על הלוח: "פלסטין ערבית וחופשית אם תרצו או תסרבו - זו האמת" • הורים לתלמידים בבית הספר הביעו חשש ותמיהה מדוע לא קיבלו את המידע • המשטרה פתחה בחקירה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דגלים קרועים וכיתוב בערבית בבית ספר במיתר
צילום: ללא

תלמידים שהגיעו לבית הספר התיכון ביישוב מיתר השבוע מצאו באחת הכיתות דגלי ישראל קרועים וכיתוב בערבית על הלוח "פלסטין ערבית וחופשית אם תרצו או תסרבו - זו האמת". כך נודע היום (רביעי) לכאן חדשות.

התלמידים דיווחו להוריהם, שלמרבה הפתעתם לא קיבלו את המידע מבית הספר או מהמועצה. הבוקר התקיימה ישיבה בין נציגי ההורים, הנהלת בית הספר וקב"ט היישוב, שבה נערכה סקירה לגבי הדברים שאירעו ומה נעשה. הורים לתלמידים בבית הספר הביעו חשש ותמיהה מדוע לא קיבלו את המידע. "בתקופה שאנחנו נמצאים זה מאוד מטריד, זה לא משנה אם זה מעשה קונדס של ילד או משהו אחר", אמר אחד ההורים.

מטריד שרק כמה ימים לאחר המעשה נודע לנו, ההורים, עליו

ההורה הוסיף כי "בתקופה כזו של מלחמה מדובר באירוע חמור שמערער את תחושת הביטחון של כולנו. מטריד עוד יותר שרק כמה ימים לאחר המעשה נודע לנו ההורים עליו וגם אז זה קרה רק כי אחד הילדים סיפר, וזה התחיל לרוץ בקבוצות הוואטסאפ. גם אם מדובר באירוע שנמצא בחקירה אפשר רק לעדכן את ההורים מה היה שנוכל אנחנו לתווך את זה לילדינו ולא בדיעבד אחרי שהם נחשפו".

ממשטרת ישראל נמסר כי הוגשה תלונה והנושא נמצא בחקירה. מהמועצה המקומית מיתר נמסר כי: "הנושא בעיצומה של חקירה מעמיקה וכרגע לא נחשפים פרטים מעבר על מנת לא לפגוע בחקירה ובעבודת המשטרה. הנושא נמצא בטיפול בידי גורמי החוק ויטופל בצורה המיטיבית. כל צילו של ספק - נבדק לעומק".

הפופולריים