כתב אישום הוגש נגד מפיצי הסרטון האינטימי של עמוס לוזון

כתב אישום הוגש נגד מפיצי הסרטון האינטימי של עמוס לוזון
שני הנאשמים הם בניהם של אנשי עסקים ובעל קבוצת כדורגל לשעבר. שמותיהם נאסרו לפרסום
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עמוס לוזון
צילום: חשבון האינסטגרם של עמוס לוזון

פרקליטות המדינה הגישה היום (רביעי) כתב אישום נגד שני תושבי השרון שצילמו והפיצו סרטונים אינטימיים של איש העסקים עמוס לוזון, ואף ניסו לסחוט מקורב לו. 

לפי כתב האישום, לוזון בילה בחודש יוני האחרון עם זוגתו בבריכה שבחצר ביתו בארסוף, שם קיים עמה יחסי מין. אחד הנאשמים עבר ליד המקום, הבחין בשניים ותיעד אותם. הנאשם שלח את התיעוד למספר אנשים, בהם לנאשם הנוסף, שהפיץ את הסרטון לקבוצת וואטסאפ של חבריו, בה עלה הרעיון לסחוט את לוזון או לשלוח את הסרטון למקורב אליו.

הנאשם יצר קשר עם מקורב ללוזון וטען בכזב כי אדם בשם ענבר לוי צילם את הסרטון המדובר. המקורב התקשר למספר הטלפון שהוצג כשל ענבר לוי - ולמעשה שייך לשני הנאשמים - וביקש לנהל עמו משא ומתן במטרה למחוק את התיעוד האינטימי. אחד הנאשמים ביקש 13 אלף שקלים בתמורה להשמדת הסרטון - ולאחר שסורב, דרש מהמקורב לקבל את מספר הטלפון של לוזון עצמו תוך איומים.

לאחר ניסיון הסחיטה, הסרטון הופץ ברשת והגיע לאנשים רבים - ובפרט לבני משפחתו של לוזון עצמו. כמו כן, כלי תקשורת פרסמו ידיעות על כך שהתיעוד הופץ. בשלב זה, הנאשם שתיעד את איש העסקים בחצר ביתו ביקש מהנמענים שקיבלו ממנו את התיעוד למחוק את התכתבויותיהם בעניין - בניסיון לשבש את החקירה. 

הנאשמים, ששמם נאסר לפרסום, הם בנו של איש עסקים ובעלי קבוצת כדורגל בעבר, ובנו של איש עסקים נוסף.
כתב האישום מייחס לנאשמים עבירה של הטרדה מינית, כמו גם עבירת פגיעה בפרטיות ושיבוש הליכי משפט עבור הנאשם שתיעד את לוזון, ועבירה של סחיטה באיומים לנאשם הנוסף.

בנו של שופט מחוזי נחשד גם הוא בפרשיה, אך התיק נגדו נגנז - כפי שפורסם לראשונה בכאן חדשות בחודש אוגוסט האחרון. הפרקליטות הגיבה על העניין: "ההחלטה על הגשת כתב האישום התקבלה לאחר בחינת כלל החומרים שנאספו בחקירת המשטרה, אשר הצביעו וקשרו אותם למעשים המיוחסים להם. מעורבותם של חשודים נוספים נבדקה ונשללה".

 

הפופולריים