ויקטור קטן בן ה-79 הורשע ברצח באדישות של אופיר חסדאי בחניון ברמלה

בן ה-79 הורשע ברצח באדישות של אופיר חסדאי בחניון ברמלה
בית המשפט הרשיע את ויקטור קטן ברצח באדישות, ודחה את טענתו לפיה הירי הראשון שביצע היה לצורך הגנה עצמית
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ויקטור קטן
צילום: כאן חדשות

בית משפט המחוזי בלוד הרשיע הבוקר (שלישי) את ויקטור קטן שירה למוות באופיר חסדאי בעקבות ריב על חנייה בקניון ברמלה ביולי 2019, ברצח באדישות, לאחר שנאשם ברצח בכוונה תחילה. בית המשפט דחה את טענתו של קטן לפיה הירי הראשון שביצע היה לצורך הגנה עצמית.

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

באוגוסט 2019, הוגש כתב אישום בגין רצח הוגש נגד ויקטור קטן שירה למוות באופיר חסדאי בחניון הקניון ברמלה. כמו כן, הפרקליטות ביקשה לעצור את קטן עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

לפי כתב האישום, הוויכוח החל כאשר חסדאי צעק לעבר אשתו של קטן: "למה אתם חונים בשתי חניות?!". בין השניים התפתח עימות, שבמסגרתו הכתה אשתו של קטן את חסדאי באמצעות התיק שלה ובתגובה הוא צעק: "מה את מרימה עליי ידיים?!" והדף אותה בשתי ידיו. אשתו של קטן נפלה ארצה וחסדאי התרחק מהמקום לעבר רכבו. 

באוקטובר 2022, בית המשפט המחוזי בלוד החל דיון בעניינו של ויקטור קטן, בזמן הדיון ביקשה התביעה להכריז על מוניקה קטן, רעייתו של הנאשם, עדה עויינת. זאת בשל פערים בין עדותה משטרה לעדותה בדיון. בית המשפט נוטה שלא לקבל את בקשה. התביעה הקריאה למוניקה קטן מתוך עדותה במשטרה: "לאחר שחסדאי נפל על הרצפה התחלתי לבכות. אמרתי לויקטור ׳מה עשית? איך יכולת לעשות דבר כזה?". קטן השיבה: "אמרתי לחוקר שאני לא מבינה למה ויקטור עשה את זה - ולא לויקטור  עצמו. זה לא דברים שאמרתי לויקטור בזמן אמת". עוד הוסיפה כי כל מה שאמרה בעדותה במשטרה נכון, והיא אינה חוזרת בה. 

 

 

 

 

 

הפופולריים