יועץ תקשורת נחקר באזהרה בעקבות ציוץ שתקף את השרה רגב ותקרית הפופקורן, שנחשפה בכאן חדשות

יועץ תקשורת נחקר באזהרה בעקבות ציוץ שתקף את השרה רגב
איציק אלרוב נחקר במשטרה לאחר שצייץ ציוץ בוטה נגד מירי רגב, אותו מחק לאחר מכן. את הציוץ פרסם בעקבות חשיפת כאן חדשות על תקרית הפופקורן בישיבת הקבינט
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: -

יועץ התקשורת איציק אלרוב נחקר היום (שלישי) במשטרה באזהרה בחשד להסתה, לאחר שצייץ ציוץ נגד השרה מירי רגב, שבו נראית דמותה ונכתב: "פופקורן טבול בדם הנופלים". אלרוב מחק את הציוץ עוד באותו הערב בו פורסם. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

אלרוב נשאל בחקירתו, שלא אושרה על ידי הפרקליטות, על ציוץ שאדם לא מוכר כתב בתגובה למירי רגב "הדם שלו על הידיים שלך. חכי חכי, עוד נבוא איתך חשבון. עוד נרדוף אותך עד יומך האחרון". בחקירה נטען כלפי אלרוב שציוץ ה"נרדוף אותך" נכתב בתגובה לציוץ שלו ושהוא גרם לאותו צייצן לכתוב את תגובתו החריפה נגד רגב.

אך אלרוב כתב את הציוץ בתאריך 12 בינואר, ואילו התגובה למירי רגב נכתבה כשבוע לפני בתאריך 6 בינואר. האדם שצייץ אותו מסר לכאן חדשות: "לא זומנתי לחקירה. הציוץ לא נכתב בתגובה לציוץ של איציק אלרוב. התכוונתי שנבוא חשבון בקלפי".

בפרקליטות אמרו לאחר חקירת המשטרה: "הנושא לא עבר דרכנו, לא אישרנו מראש למשטרה לפתוח בחקירה. במשטרה העבירו לפרקליטות פנייה לפני כשבועיים, שהגיעה עם המלצת גניזה, והפרקליטות הורתה על סגירת התיק". על פי הנחיית פרקליט המדינה, חקירות על עבירות ביטוי נדרשות לקבל אישור מוקדם של הפרקליטות לפני תחילת ההליכים.

יועץ התקשורת פרסם את הציוץ לאחר שנחשף בכאן חדשות, כי במהלך ישיבת הקבינט המדיני-ביטחוני, הוציאה השרה רגב פופקורן, וחילקה למשתתפים. כל זאת, בזמן שהתגלעו ויכוחים בין השרים בקבינט.

בסביבת רגב הסבירו מיד לאחר פרסום התקרית כי "היא בדיאטה, וזה היה בחוץ בכל מקרה". עוד הוסיפו וטענו: "היא הביאה פופקורן בשביל לא לנשנש מאפים וכריכים". לאחר מכן, ובעקבות הסערה שהתעוררה, השרה לעומת זאת הכחישה את התקרית מכל וכל.

הפופולריים