אחרי מחאות החרדים

המשטרה הודיעה - מוותרים על נתיחת גופת בן ה-13

המשטרה הודיעה: מוותרים על נתיחת גופת בן ה-13
על גופו של הנער שנמצא מת בביתו בבית שמש נמצאו חבלות, אך לא ברור אם הן קשורות למותו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הפגנות נתיחת גופה נער בן 13 ירושלים
צילום: חיים גולדברג, פלאש 90

אחרי יממה של מחאות חרדים ברחבי הארץ, המשטרה הודיעה היום (רביעי) דקות לפני דיון הערעור בבית המשפט העליון כי היא מוותרת על נתיחת גופת הנער בן ה-13 שנמצא מת בביתו בבית שמש. גופת הנער תשוחרר לקבורה בהר המנוחות בירושלים.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

מבדיקת המשטרה שנערכה בגופת הנער, שכללה בין היתר צילומי סי.טי, טרם עלו תוצאות שמאפשרות לקבוע את סיבת המוות, ולכן המשטרה ביקשה מבית משפט השלום בירושלים להתיר את נתיחת הגופה. על גופו של הנער נמצאו חבלות, אך לא ברור אם הן קשורות למותו.

אתמול נעצרו בחשד להפרות סדר 21 מפגינים שמחו נגד לקיחת גופתו לבדיקה במכון לרפואה משפטית באבו כביר. מהמשטרה נמסר כי ארבעה מהם נתפסו סמוך למכון בחשד לניסיון פריצה, וכן לאחר שחסמו כבישים בקרבת מקום וצעקו מילות גנאי לשוטרות.

לאחר ביטול הבדיקה, המשטרה הודיעה כי על פי בדיקות רפואיות - סיבת המוות של בן 13 היא זיהום: "בהמשך לפרסומים שגויים ברשתות החברתיות להלן העובדות - בעקבות ממצאים שעלו בראשית החקירה, נשלחה גופתו של הנער לבדיקות. היום סמוך לדיון התקבל דיווח על ידי הפרקליטות למשטרה שעמדתם השתנתה, זאת לנוכח ממצאים של בדיקות רפואיות שבוצעו והצביעו על כך שסיבת המוות היא כתוצאה מזיהום. בהתאם הוחלט על ידי הפרקליטות למשוך את הבקשה לנתיחה טרם הדיון בערר".

הפופולריים