גבריאלה ליימברג שהייתה בשבי חמאס על מבצע החילוץ של אחיה פרננדו: "החזירו לנו את הביטחון"

גבריאלה שהייתה בשבי על חילוץ אחיה פרננדו: "הביטחון חזר"
בריאיון לכאן רשת ב ביקשה ליימברג, שבעצמה הייתה בשבי: "להמשיך לחזק אותנו וללוות את המשפחות", וסיפרה על הקשיים מאז השחרור משבי חמאס ועד מבצע החילוץ של אחיה פרננדו • רינת, בתו של לואיס הר, שחולץ יחד עם פרננדו, סיפרה: "היו רגעים שהוא לא יכל לעמוד על הרגליים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
12.02.24 , חטופים, צה"ל  2- פרננדו מרמן ולואיס הר חזרו מהשבי
צילום: דובר צה"ל

יממה לאחר מבצע החילוץ ההרואי וההתרגשות עדיין בשיאה. גבריאלה ליימברג, אחותו של פרננדו מרמן, שחולץ משבי חמאס במבצע ובעצמה שוחררה משבי חמאס סיפרה היום (שלישי) בתוכנית "קלמן ליברמן" בכאן רשת ב כי "מאז ששוחררתי לא הייתי שלמה, המבצע אתמול החזיר לנו את הביטחון". 

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

> החטופים שעדיין בשבי חמאס - הרשימה המלאה

האזינו לריאיון המלא:

 

ליימברג שיתפה: "הייתי בשבי 53 ימים. הייתה שמחה לא שלמה, היו חסרים פרננדו ולואיס. אנחנו בהתרגשות גדולה. יש עוד 134 חטופים בשבי, מאוד פחדנו מהחילוץ, שמחים שהצליח. רוצה להודות לכוחות שלקחו חלק. החזירו לנו חלק מהביטחון מבקשת מעם ישראל להמשיך לחזק אותנו וללוות את המשפחות. לא נפסיק עד שכולם חוזרים". 

 

רינת, הבת של לואיס הר, שחולץ גם הוא במבצע סיפרה: "הם לא ישנו טוב הלילה, קשה להם להירדם, הם מאוד חלשים, מתאימים להם תזונה מיוחדת, לאכול כל שעה קצת. הביאו להם פיתות ועגבניות שהיו בחצר, גבינה לבנה. בהתחלה היה יותר אוכל ועם הזמן היה מחסור. הם איבדו הרבה משקל. צריכים לטפל בהם. לא יודעים מתי יחזרו הביתה, היו רגעים שהוא לא יכל לעמוד על הרגליים. הגענו לבקר בהדרגה, לא הבאנו את כל הנכדים ביחד. כל מפגש כזה משפיע ומרגש". 

 

הפופולריים