יגיל יעקב ספד לאביו: "אם רק הייתי יכול להחליף אותך שם, אבל אני יודע שאתה כבר לא סובל"

יגיל יעקב ספד לאביו: "אם רק הייתי יכול להחליף אותך שם"
בהספד שפרסם בסטורי בעמוד האינסטגרם שלו, כתב יגיל כי כשהקצינה הגיעה, הייתה לו הרגשה רעה אך קיווה שהיא לא הגיעה במסגרת הודעה על גורל אביו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יאיר יאיא יעקב
צילום: קיבוץ ניר עוז

לאחר שקיבוץ ניר עוז הודיע אמש כי חבר הקיבוץ יאיר (יאיא) יעקב, בן ה-59 נרצח בשבי חמאס וגופתו מוחזקת בעזה. בנו יגיל ספד לו הבוקר (שישי) בפרסום ברשתות החברתיות: "אני מתגעגע. אם רק הייתי יכול להחליף אותך שם".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי
רשימת שמות החטופים בעזה - והמשוחררים

בהספד שפרסם בעמוד האינסטגרם שלו, כתב יגיל: "אבא, היית הכול בשבילי, התת לי תקווה שאתה עוד חיי. החזקת אותי ארבעה חודשים מאז שאין לנו את הצחוקים שלנו ואת הריבים, החיבוקים והארוחות ביחד - אתה חסר לי ולא רק לי אלא גם לכולם. אתמול כשבאו להודיע לנו בדיוק באנו לצאת למופע של שיר עם עדן חסון, ואז אמא חזרה ולא הבנתי למה. היא אמרה שהקצינה באה, פה כבר הייתה לי הרגשה רעה אבל קיוויתי שזה לא אתה אבא. אני כל כך מתגעגע. אתה לא מבין עוד כמה אם רק הייתי יכול להחליף אותך שם, אבל אני יודע שאתה לא סובל כבר 130 ימים קשים בשבי. אני באמת מתגעגע, אוהב אותך הכי בעולם. תשמור עלינו אתה וסבא בגן עדן".

ראש הממשלה נתניהו החליט לפני יומיים לא לשלוח חזרה לקהיר את המשלחת הישראלית, שעוסקת במשא ומתן בעסקת החטופים והמשך הלחימה. כצעד מחריף מבאבק למען שחרור יקיריהם, עשרות משפחות חטופים התבצרו וחסמו אמש כבישים מול הקריה בתל אביב.

הפופולריים