גלגלי מכונית של פעיל הקהילה הגאה נוקבו: "יום אחרי שנבחר ראש מועצה שמזוהה עם נועם"

גלגלי מכונית של פעיל הקהילה הגאה נוקבו במצפה רמון
זהו החשד השלישי לפשע שנאה כלפי הצעיר על רקע נטייתו המינית בתוך שנה • "זה קורה יום אחרי שנבחר ראש מועצה שמזוהה עם מפלגת נועם"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: -

גלגלי מכוניתו של פעיל הקהילה הגאה במצפה רמון עדן טסה נוקבו הלילה, כך פורסם לראשונה בתוכנית "בחצי היום" עם ליאת רגב בכאן רשת ב. מדובר בחשד לפשע שנאה שלישי כלפי הצעיר, על רקע נטייתו המינית, בתוך שנה.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

המכונית הפרטית חנתה מחוץ לבית הקרקע בו טסה מתגורר - אשר על חזיתו מתנוסס דגל גאווה. לפני מספר חודשים נתלש הדגל מקירו החיצוני של הבית, וכמה חודשים קודם לכן בן זוגו נדקר בבקבוק שבור על ידי אישה, לאחר שהתעמתה איתו על רקע מצעד הגאווה.

טסה הגיש תלונה במשטרה על האירוע, ולביתו הגיע חוקר. בהמשך היום צפוי להגיע גם חוקר ממחלקת הזיהוי הפלילי. נועם הגיב על האירוע: "נולדתי וגדלתי במצפה, אנחנו חוששים שאחרי הבחירה של ראש מועצה עם הרב של מפלגת נועם - ועוד אנשים מאותו גרעין תורני למועצה, זה מה שיקרה. חובת האחריות על ראש המועצה שדיבר בקמפיין שלו שהטוב המשותף ינצח ואחדות".

מטעם הקהילה הגאה במצפה רמון נמסר: "זה קורה יום אחרי שנבחר ראש מועצה שמזוהה עם מפלגת נועם, ואנחנו מאוד חוששים ממה שיכול לקרות בהמשך".

הפופולריים