חשד לרצח

גופה אותרה בראשל"צ: נבדק אם מדובר בדמות בכירה בארגון פשע

גופה אותרה בראשל"צ: נבדק אם מדובר בבכיר בארגון פשע
המשטרה איתרה גופת גבר בשנות ה-40 לחייו בתוך כלי רכב, סמוך לבית העלמין בעיר. לפי הערכות, הגופה מוטלת בכלי הרכב חמישה ימים לפחות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
זירת מציאת הגופה סמוך לבית העלמין בראשון לציון
צילום: דוברות המשטרה

המשטרה איתרה גופת גבר בן 40 היום (שני), בתוך כלי רכב בראשון לציון. נבדק חשד לכך שמדובר באירוע פלילי, והאם הגבר שנמצא מוטל בכלי רכבו הוא דמות בכירה בארגון פשע. לפי הערכות ראשוניות, הגופה בת חמישה ימים לפחות - והסיבה לכך שלקח זמן לעוברים והשבים להבחין בה הם החלונות המוחשכים של כלי הרכב.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

חוקרי הזיהוי הפלילי אספו ממצאים בזירה לבחינת הנסיבות, והמשטרה פתחה בחקירת המקרה. מפקד מחוז מרכז ניצב אבי ביטון, הטיל את חקירת המקרה על יחידת החקירות והמודיעין במשטרה (ימ"ר). 

(צילום: דוברות המשטרה)

גופתה של אישה בת 48 אותרה לפנות בוקר עם סימני חבלה בדירה בעפולה. שוטרי מחוז צפון עצרו את בן זוגה ואחיו שנכחו במקום, והיום יובאו בפני בית משפט השלום בנצרת לדיון בנוגע להארכת מעצרם. בן זוגה של האישה בשנה האחרונה הוא מי שהזעיק את כוחות מגן דוד אדום. על הגופה לא נמצאו סימני דקירה, והיא נשלחה לנתיחה לקביעת נסיבות המוות.

אודיה גבאי, אם לחמישה מקריית אתא, נרצחה בסוף השבוע האחרון בפתח מועדון המזוהה עם ארגון פשיעה. אודיה עבדה בעברה במקום ונהגה לבלות בו באופן תכוף. מוקדם יותר באותו ערב, במשטרה דיווחו על קטטה שהתפתחה במקום.

הפופולריים