שני בני משפחות חטופים נעצרו על ידי המשטרה בהפגנה בתל אביב

שני בני משפחות חטופים נעצרו ע"י המשטרה בהפגנה בתל אביב
שני המעוכבים הם בני משפחתם של אוהד מונדר, ששוחרר משבי החמאס ושל אברהם מונדר - המוחזק בעזה כבר 172 יום
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מחאה למען שחרור חטופים
צילום: תומר נויברג, פלאש 90

ארבעה בני אדם, בהם שני בני משפחות חטופים, נעצרו הערב (שלישי) על ידי המשטרה בהפגנה לשחרור החטופים בתל אביב. שני העצורים הם בני משפחתם של אוהד מונדר, ששוחרר משבי החמאס ושל אברהם מונדר, המוחזק בעזה זה 172 יום. בהפגנה חסמו המוחים את נתיבי איילון לסירוגין. המשטרה פינתה את המפגינים מהכביש והנתיבים נפתחו מחדש לתנועה.  

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

החטופים שעדיין בשבי חמאס: הרשימה המלאה

מהמשטרה נמסר כי "במהלך הערב משטרת ישראל נערכה לאבטחה ושמירה על הסדר הציבורי, במסגרת מחאה לא חוקית שהתקיימה בסמוך למתחם הקריה. משטרת ישראל נהגה ברגישות המתבקשת ואיפשרה את המחאה של חלק ממשפחות החטופים למרות שאינה חוקית. אולם, חלק מהמפגינים החליטו לרדת לכביש איילון ולחסום את התנועה, תוך שהם מסכנים את משתמשי הדרך ואת עצמם ולהפר את הסדר ברגל גסה. כח משטרה שהגיע מיד למקום, החל בפינוי המפגינים וכעבור מספר דקות הציר נפתח לתנועה".

לדברי המשטרה, "במהלך פינוי הציר נעצרו ארבעה מפגינים שעברו על החוק והפרו את הסדר, ונרשמו ארבעה דוחות על הפרעה לתנועה. אנו רואים בחומרה את הפרות הסדר, הגורמות למשטרה להפנות כוחות שעוסקים במשימות אבטחה ושמירה על בטחון הציבור. נפעל באפס סובלנות כלפי מי שיפר את הסדר ולא ישמע להוראות השוטרים". 

 

הפופולריים