עמוס לביא, ראש ארגון פשע, נעצר בחשד לתקיפת שוטר - ושוחרר

עמוס לביא, ראש ארגון פשע, נעצר בחשד לתקיפת שוטר ושוחרר
השוטר שעצר את לביא ושלושה חשודים נוספים, לא היה על מדים ולא הציג עצמו כשוטר, אך כאשר ראה רכב שעובר באור אדום וזיהה שמדובר בלביא החליט לבצע מעצר. הארבעה לא זיהו שהוא שוטר ופגעו ברכבו הפרטי. במשטרה מכחישים את טענתו של לביא בבית המשפט כי מפקד הימ"ר ביקר בביתו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עמוס לביא
צילום: פלאש 90

ראש ארגון הפשע שנעצר הלילה (רביעי) ברחובות הוא עמוס לביא. לביא נעצר עם שלושה חשודים נוספים, תושבי רחובות, בחשד לתקיפת שוטר והיזק לרכב. במהלך דיון להארכת מעצר פנה לביא לשופטת ואמר: "מפקד ימ"ר מרכז היה אצלי בבית, לחץ לי את היד ואמר לי שאני לא קשור לאירוע. גם השוטר מהאירוע אמר 'אני אוהב את האישיות שלך ואתה גבר'".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

במשטרה מכחישים כי מפקד הימ"ר היה בביתו של לביא ואומרים כי לא נפגש איתו מעולם. במשטרה ציינו כי אף גורם מפיקוד ימ"ר לא היה בביתו של לביא.

השופטת קרין וישינסקי השיבה לראש ארגון הפשע לביא: "יש לך בייבי פייס. אני מאמינה שאין לך חלק". אשתו של עמוס לביא לשופטת: "יש לו גם לב זהב לא רק פנים יפות". בתום הארכת מעצר לביא שוחרר ללא תנאים. לשלושה הנוספים הוארך מעצרם עד מחר.

בהודעת המשטרה נכתב כי הארבעה תקפו את השוטר וגרמו נזק לרכבו, לאחר שזה הבחין בהם חוצים צומת ברמזור אדום וביקש לעכבם. השוטר שהותקף לא היה בתפקיד בזמן המקרה ולא היה על מדים. ולכן, לא מיוחס לאף אחד מהארבעה בדיון הארכת המעצר תקיפת שוטר, אלא רק סעיף היזק לרכב, מכיוון שהשוטר לא היה על מדים ולא הציג עצמו כשוטר. 

הפופולריים