בעקבות פרסומים ברשתות: כוכב רשת מוכר נעצר בחשד לעבירות מין בנשים

כוכב רשת מוכר נעצר בחשד לעבירות מין בנשים
מעצרו של החשוד הגיע על רקע פרסומים ברשת, לפיהם על פי החשד, ביצע בן ה-35 עבירות מין בנשים צעירות, מה שהוביל לפתיחת חקירה נגדו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מעצר
צילום: דוברות המשטרה

היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב ירקון במחוז תל אביב עצרה היום (שני) כוכב רשת מוכר בחשד לביצוע עבירות מין במספר נשים, בהן קטינות, במהלך השנים האחרונות. החשוד, בן 35 ממעלה אדומים, נעצר לחקירה עקב פרסומים ברשת. בסיום החקירה הסמויה במהלכה נגבו עדויות, הועבר החשוד לחקירה במרחב ירקון.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

הפרשה צברה תאוצה ברשת לאחר שמספר נשים האשימו בפומבי את החשוד באונס וביצוע עבירות מין בהן. במשטרה משוכנעים שישנן נפגעות נוספות, ומתכננים להביא כבר היום את החשוד לבית המשפט במטרה לפרסם את שמו, ובכך לגרום לנשים נוספות להתלונן נגדו.

בעבר החשוד הגיב כך להאשמות נגדו: "כפי שחונכתי ובאמונתי, אני מכבד נשים ולעולם לא אנהג כלפיהם בחוסר כבוד ובאלימות כלשהי. אני מכחיש מכל את הטענות כי פגעתי או הטרדתי וזוהי עלילת דם. אשתי ** היא הסלע שלי, וגם בשעה זו היא עומדת לצידי ויודעת שאין דבר בעולם שאני אוהב יותר ממנה ומהמשפחה שבנינו. אני מאמין בצדקת הדרך שלי. אני שומר לי את הזכות על הגשת תביעה בנוגע להוצאת דיבה, לשון הרע ופגיעה בשם הטוב. אני סמוך ובטוח שהצדק יצא לאור!".

הפופולריים