הותר לפרסום שמו של כוכב הרשת החשוד בביצוע עבירות מין בקטינות

הותר לפרסום שמו של כוכב הרשת החשוד בעבירות מין בקטינות
אלעד לוי, בן 35 ממעלה אדומים, נעצר לחקירה עקב פרסומים ברשת. שמו פורסם לאחר שהמשטרה השתכנעה שהדבר יגרום לנשים נוספות להתלונן נגדו. נציג המשטרה בבית המשפט: "ניצל את השפעתו במדיה החברתית". מעצרו הוארך
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלעד לוי
צילום: .

כוכב הרשת החשוד בביצוע עבירות מין בנשים, בהן קטינות, הוא אלעד לוי - כך הותר היום (שני) לפרסום. לוי, בן 35 ממעלה אדומים, נעצר לחקירה עקב פרסומים ברשת. בסיום החקירה הסמויה שבמהלכה נגבו עדויות הועבר החשוד לחקירה במרחב ירקון והיום הובא בפני שופט. מעצרו הוארך בשבעה ימים.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

בדיון בהארכת מעצרו אמר נציג המשטרה כי מדובר ב"פרשיית מין סבוכה". לדבריו, "לוי חשוד שביצע עבירות מין במתלוננות שונות תוך ניצול השפעתו במדיה החברתית. מדובר בידוען שלדעתי אין בן נוער שלא מכיר". 

 

הפרשה צברה תאוצה ברשת לאחר שמספר נשים האשימו בפומבי את החשוד באונס וביצוע עבירות מין בהן. במשטרה היו משוכנעים שישנן נפגעות נוספות, והביאו כבר היום את החשוד לבית המשפט במטרה לפרסם את שמו, ובכך לגרום לנשים נוספות להתלונן נגדו.

בעבר החשוד הגיב כך להאשמות נגדו: "כפי שחונכתי ובאמונתי, אני מכבד נשים ולעולם לא אנהג כלפיהם בחוסר כבוד ובאלימות כלשהי. אני מכחיש מכל את הטענות כי פגעתי או הטרדתי וזוהי עלילת דם. אשתי ** היא הסלע שלי, וגם בשעה זו היא עומדת לצידי ויודעת שאין דבר בעולם שאני אוהב יותר ממנה ומהמשפחה שבנינו. אני מאמין בצדקת הדרך שלי. אני שומר לי את הזכות על הגשת תביעה בנוגע להוצאת דיבה, לשון הרע ופגיעה בשם הטוב. אני סמוך ובטוח שהצדק יצא לאור".

הפופולריים