מאות מפגינים מול מעון רה"מ: "לחזור לציר פילדלפי ורפיח עכשיו"

"מאות מפגינים מול מעון רה"מ: "לחזור לציר רפיח עכשיו
מאות מפגינים התאספו ברחוב עזה בירושלים בקריאה לכך שצה"ל יפעל ברפיח
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
--
צילום: --

מאות מפגינים התאספו הערב (חמישי) מול מעון ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ברחוב עזה בירושלים בקריאה לכך שכוחות צה"ל יממשו את הפעילות ברפיח ונגד הגדלת הסיוע ההומניטרי לרצועה: "רק לחץ על החמאס ישיב את החטופים, חייבים להביא את הניצחון המוחלט. יש לחזור לציר פילדפי - עכשיו" . בתל אביב מפגינים חסמו את צומת בגין לתנועת כלי רכב.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

צביקה מור, אביו של איתן מור שחטוף בעזה, אמר מול מעון נתניהו: "אני קורא לראש הממשלה ושרי הקבינט: אנחנו נמצאים כאן בזכות אבות אבותינו שלא ויתרו ונלחמו על זכותנו לחיות כאן. אל תוותרו! זו לא העת למחוות הומניטריות, רק לחץ על החמאס ישיב את החטופים. אדוני ראש הממשלה, תכה בחמאס עד הסוף!".

איציק בונצל, אביו של סמ"ר עמית הי"ד שנפל בקרב ברצועת עזה, אמר בעצרת: "הקרבנו את היקר מכול. אנו רואים את החובה המוסרית והערכית לנופלים וגם לחיים - לעמוד פה היום, ולומר בצורה ברורה ואיתנה לחברי הקבינט ולראש הממשלה: אסור לעצור את הלחימה, אסור לעצור באמצע. הפסקת הלחימה בעת הזו - מתנה לאויבינו, והכשרת הקרקע ח"ו לאסון נוסף בעתיד על מדינתנו".

מפגינים ומפגינות חסמו את צומת בגין לתנועת כלי רכב בתל אביב

תיעוד: אילנה ששוחררה מהשבי ועינב, אימו של מתן צנגאוקר, בשיחה עם ראש המל"ל, צחי הנגבי

בהפגנה שנערכה בשבוע שעבר בירושלים, מוביל מחאת "אחים לנשק", רוי גורדון, נעצר בחשד להשלכת שני לפידים על שוטר שהיה רכוב על סוס. מעצרו הוארך ביום שלישי בארבעה ימים לאחר שהובא בפני שופט, שקבע כי מדובר ב"עבירות חמורות ביותר".

הפופולריים