פרסום ראשון

איזיג'ט חסמה את כל אפשרויות הזמנת הכרטיסים מישראל עד אוקטובר

איזיג'ט חסמה את כל אפשרויות ההזמנה מישראל עד אוקטובר
מוקדם יותר הכריזה חברת הלואוקוסט על הפסקת פעילותה בישראל במשך כל החודש. אם אכן יבוטלו כל הטיסות לחצי השנה הקרובה, מדובר בפגיעה בעשרות אלפי לקוחות בישראל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איזיג'ט, ארכיון
צילום: אי-פי

חברת הלואוקסט איזיג'ט חסמה היום (שני) את כל אפשרויות הקנייה של כרטיסים לכל היעדים מישראל עד לחודש אוקטובר - כך פורסם בכאן 11. לא ברור בשלב זה מדוע קרה הדבר, אך אם אכן כל טיסות החברה מישראל יבוטלו לחצי השנה הקרובה, מדובר בפגיעה בעשרות אלפי לקוחות ישראלים. 

הבוקר פורסם לראשונה בכאן חדשות כי החברה קיבלה החלטה לבטל אלפי כרטיסי טיסה מישראל ליעדים שונים באירופה לכל חודש אפריל. הטיסות שבוטלו היו אמורות להתקיים בחופשת הפסח ליעדים כמו בריטניה, שוויץ, איטליה ונוספים. החברה עדיין לא הודיעה לסוכנים ולמרבית הלקוחות על החלטתה - ורובם צפויים לקבל על כך הודעות בימים הקרובים.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

בהודעה רשמית שיצאה מהחברה לא נכתב כי הביטול יכלול את כל החודש, למרות שבפועל לא יהיה ניתן לרכוש כרטיסים עד ראשית חודש מאי. "עקב המצב המתפתח בישראל, קיבלה החברה החלטה להשהות זמנית את הפעילות לתל אביב וממנה עד 21 באפריל. לקוחות שטיסתם מושפעת מכך, קיבלו הודעות באמצעות מסרונים ודואר אלקטרוני לפי הפרטים שסופקו בעת ההזמנה", נכתב מטעם החברה.

החברה הבריטית, שנחשבת לאחת מחברות הלואוקוסט הגדולות בעולם ופעלה רבות בישראל, היא הראשונה שמבטלת את כלל טיסותיה בחודש אפריל מישראל לכל היעדים. מדובר בנזק גדול מאוד לאלפי ישראלים שתכננו לצאת לחופשה בפסח. החברה חזרה לפעול בישראל ב-25 במרץ, והפעילה טיסות מנתב"ג ליעדים רבים באירופה: לונדון (לוטון), אמסטרדם, ברלין, באזל, ז'נבה ומילאנו.

המרחב האווירי של ישראל נפתח אתמול בשעות הבוקר ונתב"ג חזר לפעילות, אחרי שנסגרו מחצות הלילה למשך כמה שעות, בשל המתקפה האיראנית על ישראל. פתיחת השמים לא הביאה איתה בשורה,כאשר חברות תעופה בעולם החלו בגל של ביטולי טיסות, לצד אל-על, שביטלה גם כן 14 מטיסותיה מישראל ואליה, ובעיקר ליעדים באירופה.

הפופולריים