החשד: תושב ביתר עילית הכיר קטינות ברשת - וביצע בהן עבירות מין חמורות

החשד: הכיר קטינות ברשת - וביצע בהן עבירות מין חמורות
המשטרה עצרה אמש את משה ישראל ריז'קוב, שחשוד בעבירות מין חמורות בקטינות שאותן הכיר ברשתות החברתיות • בית המשפט נעתר לבקשת המשטרה והאריך את מעצרו של החשוד בחמישה ימים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ניידת משטרה
צילום: דוברות משטרת ישראל

המשטרה עצרה אמש את משה ישראל ריז'קוב, תושב ביתר עילית בן 19, בחשד שביצע עבירות מין בקטינות אותן הכיר בעיר ירושלים בקיץ האחרון. בית המשפט נעתר הבוקר (רביעי) לבקשת המשטרה והורה להארכת מעצרו ב-5 ימים נוספים. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי  

על פי החשד ריז'קוב ניצל את תמימותן של שלוש קטינות שעימן נפגש במסגרת חברתית, ופיתח עימם את הקשר ברשתות החברתיות לאחר מכן כשנפגשו ובאמתלה כלשהי, הוביל את הקורבנות אל עליית גג מבנה בירושלים, שלהערכת חוקרי המשטרה מדובר במקום המוכר לחשוד ואותו ניצל למטרותיו הפליליות לכאורה פעם אחר פעם, שם ביצע בהן את המיוחס לו, וביצע בהם מעשים מגונים בניגוד להסכמתן.

החשוד הודה בחלק מהמעשים ואף לקח אחריות ואמר שבחלק מהמקרים הבנות ביקשו ממנו לא לעשות את הדברים, אבל הוא בכל זאת עשה אותם וטען שזה קרה לו בטעות. במסגרת החקירה הרגישה שניהלו חוקרי המשטרה, נאספו עדויות וראיות כנגד אותו חשוד ואמש, הגיעו בלשי תחנת לב הבירה אל ביתו של החשוד והוא נעצר על ידם לחקירה ובכך הפכה החקירה גלויה.

הבוקר הובא ריז׳קוב בפני בית המשפט, שנעתר לבקשת המשטרה, והורה על הארכת מעצרו ב-5 ימים נוספים, עד ל-21 באפריל, לטובת מיצוי פעולות החקירה הנדרשות ובניסיון לאתר אף קורבנות נוספים למעשיו מעין אלו המיוחסים לו.

ממשטרת ישראל נמסר: "משטרת ישראל תפעל במקצועיות וברגישות הנדרשת במסגרת חקירת חשדות לעבירות מין ופגיעה בקטינות ובקטינים בפרט, במטרה להגיע לחקר האמת, מעצרם של חשודים המעורבים בכך ומיצוי הדין עמם בהתאם לטובת שמירת ביטחונו ושלומו של הציבור".

 

הפופולריים