חוסר משילות

11 מעורבים בקטטה בסורוקה מובאים להארכת מעצר

11 מעורבים בקטטה בסורוקה מובאים להארכת מעצר
ככה נראה חוסר המשילות, ירי שוטף של חמולות בלי שום הפרעה במרכז באר שבע, שסיכן רבים. אמש, שעות אחר כך הקטטה ההמונית התחדשה - הפעם בתוך בית החולים סורוקה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הקטטה בבאר שבע
צילום: .

המשטרה הביאה היום (רביעי) להארכת מעצרם של 11 תושבי ערערה שבנגב. החשודים הינם בני אותו שבט משני פלגים שונים שהשתתפו בשתי הקטטות ההמוניות אתמול בלב באר שבע, מרחק של כ-30 קלימוטרים מערערה. הסיבה הינה נקמת דם של פלג אחד, לאחר שצעיר נורה בראשו במהלך קרב יריות מלפני שנה וחצי.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

הקטטה בסורוקה

הסכסוך הוא בין שני פלגים של משפחת חליילה משבט אבו ערר. בקטטה הראשונה שהתקיימה בבאר שבע השתמשו בחשודים בירי חי, ובקטטה השנייה שאירעה בבית החולים סורוקה השתמשו באבנים. תייסיר אבו ערר בן השבט אמר: "חושב שעכשיו מישהו יתעורר, כי זה הגיע למקום כל כך רגיש במרכז באר שבע ליד תחנת משטרה באור יום מול אנשים".

עוד הוא הוסיף: "להגיע למצב כזה, לפתוח באש, זה צריך להדליק אור אדום אצל כל צמרת המשטרה. זה מתחיל לזלוג כי רואים שאין הרתעה בערערה אז לא מפחדים, אז פעם הבאה זה יוצא לצומת ערערה ואז לא מפחדים לעשות את זה גם בבאר שבע". 

הקטטה בלב בבאר שבע

בחודשים הראשונים של המלחמה ברצועת עזה, הייתה הפסקה באלימות של העבריינים מהמגזר הבדואי. בלי ירי חמולות וכמעט בלי עבירות רכוש, בעקבות ההלם מהאירועים, וגם האכיפה הנחושה של המשטרה, עם חמושים רבים שהיו בכל מקום.

הפופולריים