נהגו של בן גביר: "נסעתי בזהירות, הנהג הפוגע הגיע במהירות"

נהגו של בן גביר: "הייתי זהיר, הנהג השני נסע במהירות"
משה אייכנשטיין צפוי לומר בחקירתו כי נסע באדום בהתאם להיתר שניתן לו, וכי כלי הרכב שפגע בו ובשר התעלם מכלי הרכב שעצרו לשיירת השר שחצתה באדום
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תאונת הדרכים
צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

משה אייכנשטיין, נהגו של השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, צפוי להיחקר היום (רביעי) במשטרת רמלה. הוא צפוי לטעון כי הוא "פעל על פי ההנחיות וההיתר, כממלא תפקיד, לנסוע באדום בנסיעה מבצעית". על פי גרסתו, הוא נסע בזהירות, עצר בכניסה לצומת ונתן לכלי רכב לעבור, ולפני שהגיע כלי הרכב הפוגע, עצר כלי רכב אחר, והנהג הפוגע למעשה התעלם מעצירת כלי הרכב לפניו, ונכנס במהירות גבוהה בהם.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

משה אייכנשטיין, בן 23 מקריית ארבע, הצהיר בריאיון לכאן חדשות לפני חמש שנים שהוא בעל עבר תעבורתי ופלילי רק עד גיל 18 - אך גם לפני שנתיים הוא נתפס בעבירת תנועה.  בחודש יוני בשנת 2022 הוא נתפס כשהוא נוהג במהירות מופרזת של יותר מ-30 קמ"ש מעל המותר. רשיונו נפסל אז ל-50 ימים.

השר בן גביר, עבר תאונת דרכים בשישי, סמוך לזירת הפיגוע ברמלה. השר פונה לבית החולים לבדיקה רפואית כשהוא במצב קל, ושוחרר לאחר יומיים עם שלוש צלעות שבורות. בתאונה נפצעו קל גם בתו, נהגו ושניים ממאבטחיו. עד ראייה טען: "ראיתי שהשר עבר באור אדום. לכלי הרכב שהתנגש בו היה אור ירוק".

הפופולריים