השוטר שירה ביעקב טוחי יואשם ברצח

השוטר שירה ביעקב טוחי יואשם ברצח
המחלקה לחקירת שוטרים הודיעה בתחילת חקירת השוטר כי הוא ייחשד בסעיף של רצח • הצהרת תובע הוגשה היום לבית משפט השלום בתל אביב
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: -

המחלקה לחקירות שוטרים צפויה להגיש בסוף השבוע הקרוב כתב אישום נגד שוטר מג"ב החשוד ברצח יעקב טוחי לפני כשלושה שבועות ביפו. מח"ש הודיעה היום (שלישי) כי הוגשה לבית משפט השלום בתל אביב הצהרת תובע. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

המחלקה לחקירת שוטרים הודיעה באמצע חודש אפריל כי השוטר שירה למוות ביעקב טוחי ביפו ייחשד בעבירת רצח. ימים לאחר הרצח,  התאספו עשרות מתושבי יפו מחוץ למכון המשפטי באבו כביר במטרה לקחת את גופתו של יעקב טוחי בסיום הנתיחה שלאחר המוות. טוחי, בן 50, נורה למוות ב-12 באפריל ברחוב יהודה הימית ביפו על ידי שוטר מג"ב שלא היה בתפקיד על רקע סכסוך בכביש. השוטר נפצע קל מדקירה, נחקר ונעצר.

השוטר היורה אמר לחוקרי המחלקה לחקירות שוטרים כי שהה במכוניתו עם בני משפחתו ולאחר שטוחי שרכב על אופנוע התקרב למכונית, יצא מהמכונית כדי להגן כל בני משפחתו. כמו כן, התיעוד החלקי מהאירוע מראה כי השוטר וטוחי נאבקו ובשלב מסוים השוטר ירה בו לפחות שמונה קליעים. הערב תתקיים ישיבת חירום של הוועד העממי ביפו ושל הארגונים בשכונות. טרם נמסר מועד הלוויתו של טוחי, שהיה מתנדב ותיק במד"א ועבד בשגרירות ארצות הברית בישראל.

הפופולריים