רצח בשפרעם: גבר בן 28 נורה למוות בכלי רכבו

רצח בשפרעם: גבר בן 28 נורה למוות בכלי רכבו
המשטרה פתחה בחקירת אירוע אלימות בצפון, ככל הנראה על רקע סכסוך בין משפחות עבריינים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רצח בשפרעם 22.05.24
צילום: ללא קרדיט

ראמי סואעד, בן 28 משפרעם - נרצח היום (רביעי) כשהוא בתוך כלי רכבו. משטרת ישראל הודיעה כי פתחה בחקירת האירוע. ביחד עם סואעד, שהה אדם נוסף שזהותו טרם ידועה. כתוצאה מהירי נקבע מותו של סואעד והאדם הנוסף פונה במצב אנוש לבית החולים. מדובר בנרצח ה-75 בחברה הערבית מתחילת השנה.

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

ראמי סואעד

בהודעת המשטרה נמסר כי הרקע לאירוע הוא ככל הנראה סכסוך בין משפחות עבריינים, ופתחה בחקירת נסיבות המקרה. חובש בכיר במגן דוד אדום, בילאל חטיב סיפר: "במקום הייתה המולה גדולה, הפצועים שכבו ברכב כשהם מחוסרי הכרה וסובלים מפציעות חודרות בגופו. גבר כבן 50 היה ללא דופק וללא נשימה ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

נסים חמזה כאיד, תושב כפר כנא בן 49, נרצח אתמול כאשר שני מתנקשים ארבו לו בזמן ששהה ברכבו וירו בו מספר פעמים מטווח קצר. בתיעוד מזירת הרצח ניתן לראות את כאיד נכנס לאוטו ומייד לאחר מכן רכבם של היורים מאיץ לעברו, והשניים יצאו ממנו ופתחו באש. כאיד הוא הנרצח ה-74 בחברה הערבית מתחילת השנה.

גבר כבן 50 מנצרת נורה למוות ביום שבת באירוע אלימות בעילוט. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו בזירה. מדובר בנרצח ה-73 מתחילת השנה בחברה הערבית. השוטרים הוזנקו למקום האירוע, החלו בסריקות לאיתור החשודים בירי ופתחו בחקירת נסיבות המקרה. הרקע לאירוע הוא על פי החשד, סכסוך בין משפחות עבריינים.

 

הפופולריים