תיעוד

"כל קפלניסט יהיה נכה": אדם איים על מפגינים בסרטון - המשטרה פתחה בחקירה

כל קפלניסט יהיה נכה: אדם איים על מפגינים - המשטרה חוקרת
האדם אמר בסרטון: "כל קפלניסט יהיה נכה, צריך למגר את השמאלנים בגרזנים" • הערב משפחות חטופים ישאו הצהרה בשער בגין ואחריה תתקיים הפגנה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אדם איים על מפגינים
צילום: .

בסרטון שהופץ היום (שבת) ברשתות החברתיות נראה אדם מאיים על המפגינים. "צריך למגר את כל החברה השמאלנית מפה בגרזנים, חוקי או לא. כל קפלניסט יהיה נכה וגם ילדיו - אם הייתם יודעים שיש עשרות קבוצות איך לגמור אתכם הייתם מפחדים לצאת מהבית. נשרוף אתכם והילדים שלכם באור היום", אמר. משטרת תל אביב פתחה בחקירה.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

הערב משפחות חטופים ישאו הצהרה לתקשורת בשער בגין, בעקבות סרטון התצפיתניות, המידע על רגעי החטיפה של מתן צנגאוקר, וברקע חוסר ההתקדמות במשא ומתן. לאחר מכן תתקיים הפגנה בהובלת אימהות ומשפחות חטופים יחד עם פעילים נוספים במקום.

בית משפט השלום בתל אביב שחרר השבוע למעצר בית את פעיל הימין אורי הרוש שחשוד שתקף בקטטה במוצאי שבת את גדי קדם בהפגנה בתל אביב לשחרור חטופים. הרוש חשוד בתקיפה חבלנית לאחר שבעט בראשו וגבו של קדם. במהלך הדיון, השופט העביר ביקורת על המשטרה על כך שלא עצרה את הרוש כבר במהלך התקיפה במקום. בנוסף, השופט ציין כי הרוש לא ביקש לתקוף אלא נגרר לאירוע.

רבבות יצאו לפני שבוע לרחובות תל אביב ולמוקדים נוספים להפגנות נגד הממשלה. ההפגנה המרכזית ברחוב קפלן בתל אביב החלה בצורה רגועה, אולם לקראת סופה נרשמו עימותים עם שוטרים, מכת"זית הופעלה בצומת עזריאלי ומפגינים הצליחו לחסום את נתיבי איילון לפרקי זמן קצרים.

הפופולריים