חשד לפגיעה מינית בילדה בת 3, האם ובן זוגה נעצרו

חשד לפגיעה מינית בילדה בת 3, האם ובן זוגה נעצרו
הזוג הביא את הילדה לבית החולים בטענה שנפלה ונחבלה, שם אותרו פגיעות שהעלו חשד לפגיעות מיניות ואף חבלות ישנות המעידות על התעללות מתמשכת. השניים נעצרו בחשד להתעללות ומעשה סדום
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אונס בת ה-10 בדרום
צילום: ללא

בני זוג תושבי לוד נעצרו אתמול (שבת) בחשד לתקיפה חמורה ומעשה סדום בבתה של האישה, ילדה כבת שלוש. הבוקר המשטרה תבקש להאריך את מעצר השניים, בני 19 ו-26, בדיון בבית המשפט בעניינם.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

מהחקירה עלה שהאם יהודיה ובן זוגה מהחברה ערבית הביאו אמש את הפעוטה לבית החולים אסף הרופא וטענו בפני הרופאים שהיא נפלה ונחבלה. בבדיקות שביצעו לה גילו הרופאים פגיעה בגוף שהעלתה חשד לפגיעה מינית. כמו כן, אותרו חבלות ישנות, שהעלו חשד שמדובר התעללות ולא מקרה חד-פעמי. בשלב הזה הפעוטה עדיין מאושפזת בבית החולים ונמצאת בחזקת משפחתו של אביה.

בית החולים אסף הרופא דיווח למשטרה על חשד לפגיעה פיזית ומינית בילדה, שהובאה לטיפול במקום. עם קבלת הדיווח, המשטרה עצרה את האם ובן זוגה בחשד למעורבותם במעשים. מעצר האם הוארך לחמישי.

עו"ד דימה ברנשטיין, שמייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את האם תושבת לוד: "מדובר באם צעירה עם נסיבות חיים קשות, שמגדלת את בתה לבדה. האם משתפת פעולה עם חוקרים ומכחישה את החשדות. אנו ממתינים שהמשטרה תבדוק את גרסתה והיא תשוחרר בהקדם". 

הפופולריים