אימאן בת ה-31 נורתה למוות "שלא במכוון" במהלך עימות אלים ברמלה

אימאן בת ה-31 נורתה למוות "שלא במכוון" בעימות ברמלה
אמש היא פונתה עם פצעי ירי במצב אנוש לבית החולים אסף הרופא, שם קבעו את מותה. מדובר בקורבן ה-78 בחברה הערבית מתחילת השנה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אימאן אבו גאנם, נרצחה ברמלה
צילום: לפי סעיף 27א'

אימאן אבו גאנם כבת 31 משכונת ג'ואריש נורתה למוות ברמלה. אמש היא הובהלה לבית החולים אסף הרופא כשהיא עם פצעי ירי במצב אנוש והצוותים נלחמו על חייה. הבוקר (שני), נאלצו לקבוע את מותה. מדובר בנרצחת ה-78 בחברה הערבית מתחילת השנה, בתקופה המקבילה אשתקד נרצחו 84.

לפי המשטרה, הרקע לאירוע הינו קטטה שהתפתחה בין שתי משפחות מחוץ לאחד הבתים בכפר ובמהלכה, האישה נורתה. לפי חקירה ראשונית אימאן לא הייתה "היעד", אלא נורתה שלא במכוון. כלומר במסגרת העימות האלים והירי - היא נפגעה.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

לפני יומיים, גבר בן 35 נמצא מחוסר הכרה בבית בכרמיאל שעל גופו פצעי ירי. לפי החשד, מדובר באירוע אלימות, שלאחריו תושב מג'דל כרום אותר ללא רוח חיים. הנרצח נחשב למזוהה עם ארגון הפשיעה של משפחת אבו לטיף. בתוך כך, הרקע לאירוע הוא על פי החשד סכסוך בין ארגוני פשיעה. הנרצח עבר לכרמיאל לאחר שבמסגרת הסכמים בין גורמים עבריינים הוחלט ככל הנראה שיעזוב את כפרו, ברקע אירועים שבהם היה מעורב בעבר.

בשבוע שעבר, משטרת ישראל הודיעה כי פתחה בחקירת רצח של מאזן חמדה, תושב לוד בן 69, שנורה למוות בעיר. על פי הודעת המשטרה, חמדה פונה לבית החולים כשהוא במצב אנוש - ושם נקבע מותו. השוטרים פתחו בסריקות אחר מצבעי הירי והחלו לאסוף ממצאים בזירה.

הפופולריים