תקיפה של 20 פעוטות: כתב אישום הוגש נגד גננת בחדרה

תקיפה של 20 פעוטות: כתב אישום הוגש נגד גננת בחדרה
חגית בוכרע, בעלת "גן חגית", ושתי הסייעות, אור גורש ולריסה טמנוב, מואשמות בתקיפה של פעוטות בני שנה וחצי עד שלוש וחצי | הפרשה נחשפה בכאן חדשות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מיכאל גלעדי, פלאש 90
צילום: מיכאל גלעדי, פלאש 90

כתבי אישום הוגשו היום (שלישי) נגד חגית בוכרע, בעלת "גן חגית" בחדרה ושתי הסייעות שעבדו איתה, אור גורש ולריסה טמנוב. בכתב האישום עשרות סעיפי תקיפה בנסיבות מחמירות של 20 פעוטות בני שנה וחצי עד שלוש וחצי. הפרשה נחשפה בכאן חדשות עם תיעודים ממצלמות הגן.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

13 תלונות הוגשו למשטרה ב-2023 על התעללות ב"גן של חגית", שנסגר ל-60 יום בצו של בית המשפט. הגן נסגר לאחר תלונה שהגיעה מעובדת חדשה במקום, שעבדה בו ארבעה ימים בלבד. העובדת הגישה תלונה במשטרה נגד בעלת הגן וסייעת שעובדת בו.

מעורך הדין בועז קניג, סנגורה של הגננת בוכרע, נמסר: "אנו ממתינים לקביעת דיון בבית המשפט כדי שנוכל להתחיל לטעון בצורה סדורה את טענותינו בעניין. העובדה שכתב האישום לא כולל את עבירת ההתעללות בחסר ישע, והעובדה שכתב האישום לא הוגש בסופו של דבר לבית המשפט המחוזי, מדברת בעד עצמה ומלמדת עד כמה פרסומים כאלה ואחרים, במיוחד ברשתות החברתיות, אינם מדוייקים והורסים חיים שלמים ללא כל צורך. את יתר הטענות נטען בבית המשפט".

 

הפופולריים