שיחת האימה של עדן עם המשטרה: "הם יורים בי, לא מאמינה שזה קורה לי"

שיחת האימה של עדן עם המשטרה: "הם יורים בי, תמצאו אותי"
ירושלמי בת ה-24 נחטפה מאזור המסיבה ברעים. בהקלטת שיחתה עם המשטרה היא נשמעת כשהיא מתארת את הכאוס השורר סביבה, וכשברקע יריות בלתי פוסקות. אחותה: "היא עדיין מחכה שנמצא אותה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עדן ירושלמי
צילום: פייסבוק

הקלטות השיחה שקיימה החטופה עדן ירושלמי עם מוקדנית המשטרה ב-7 באוקטובר פורסמו הערב (חמישי) ובהן נשמעת ירושלמי בת ה-24 כשהיא מתארת את הכאוס השורר סביבה באזור מסיבת הטבע נובה בחניון רעים, וברקע נשמעות כל העת יריות. "אני בכל היריות פה בדרום, אני חייבת שתעזרו לי", אומרת ירושלמי למוקדנית. "יורים בי, אני לא מאמינה שזה קורה לי".

בהמשך השיחה המצמררת אומרת ירושלמי למוקדנית: "הם פה, הם רואים אותי. הם יורים בי. תשלחי משטרה בבקשה, אני מתחננת. הם הורגים אותי. זהו, אני מתה".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

רשימת שמות החטופים בעזה - והמשוחררים

המוקדנית נשמעת בהקלטה כשהיא מנסה להבין היכן בדיוק נמצאת עדן וכשהיא מדריכה אותה להמשיך ולהסתתר. "תתחבאי, תמצאי מקום להתחבא. שימי את הטלפון על שקט ותישארי זמינה", אמרה לה. עדן השיבה לה: "אני מתחבאת. תמצאי אותי, טוב?". ירושלמי נחטפה לעזה ב-7 באוקטובר ומאז היא מוחזקת בשבי חמאס ברצועה. 

בשיחה עם כאן חדשות אמרה שני, אחותה של עדן: "כבר כמעט שמונה חודשים שהמילים האלה של עדן רצות לנו בראש. הפחד והזעקה שלה לעזרה. עדן עדיין מחכה שמצא אותה, מחכה שמדינת ישראל תשחרר אותה".

הפופולריים