תן נשך תינוק בן שנה בפניו וגרר אותו מתוך אוהל במצפה רמון

תן נשך תינוק בן שנה בפניו וגרר אותו מאוהל במצפה רמון
זו הפעם השנייה בתוך חודש וחצי בה חיית בר גררה ילד מאוהל במהלך קמפינג. מצבו של התינוק מוגדר כעת קל. רשות הטבע והגנים: "אלו מקרים נדירים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

תן גרר הלילה (שבת) תינוק בן שנה וחודשיים מתוך אוהל קמפינג במצפה רמון. התינוק ננשך בפניו ומצבו מוגדר כעת קל. אביו סיפר כי יצא בלילה והשאיר פתח באוהל ואז שמע את אשתו צועקת שהתינוק נעלם, וראה תן מושך את התינוק.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

פרמדיק מד"א שהגיע למקום סיפר: "ראינו סמוך לאוהלים שבהם ישנים מטיילים, גבר בשנות השלושים לחייו מחזיק תינוק כבן שנה עם סמני נשיכה בצאוור ובפנים וסימני אחיזת לסת של בעל חיים. התינוק סבל מפציעות חודרות עמוקות, וחבלות, הוא היה בהכרה מלאה וכאוב. פינינו אותו בדחיפות לבית החולים, כשמצבו מוגדר בינוני ויציב".

זו הפעם השנייה בתוך חודש וחצי בה חייבת בר גררה ילד מאוהל במהלך קמפינג בנגב. מרשות הטבע והגנים נמסר כי מדובר במקרים נדירים מאוד, וכי זאבים ותנים מפחדים מבני אדם, ומסתובבים כדי לחפש אוכל.

באירוע דומה לפני חודש וחצי, זאבה גררה ילדה בת 8 למרחק של בין 10 ל-15 מטרים בשיערה מתוך האוהל בו לנה. אביה של הילדה הבריח את הזאבה מהמקום. הזאבה נתפסה לאחר מכן והומתה.

הילדה שננשכה, שקד הרשברג, סיפרה אז מבית החולים לכאן חדשות: "זה היה סביב שתיים וחצי בלילה. אני וחברה שלי ישנו במרפסת של אוהל והזאב קרע את הרשת, תפס לי בצמה וגרר אותי, אחר כך גם נשך אותי. צרחתי, כל החניון התעורר ואבא שלי בא והבריח את הזאב. היה ממש מפחיד וכואב מאוד. בהתחלה חשבתי שזה בכלל חלום רע".

הפופולריים