עובדי האוניברסיטה העברית זועמים: "סטודנטים קראו לטרור"

עובדי האוניברסיטה העברית זועמים: "סטודנטים קראו לטרור"
יו"ר מועצת העובדים של האוניברסיטה העברית שיגרה במהלך סוף השבוע מכתב להנהלה בשם עובדיה, ובו הדגישה כי אם המוסד ימשיך לאפשר את המחאות - ינקטו בצעדים אירגוניים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יעל שמר
צילום: יעל שמר

יו"ר מועצת העובדים של האוניברסיטה העברית שיגרה במהלך סוף השבוע מכתב להנהלה בשם עובדיה, ובו הדגישה כי אם המוסד ימשיך לאפשר את המחאות - ינקטו בצעדים אירגוניים כדי להביא לביטוי את מחאת העובדים. "סטודנטים הניפו דגלי פלסטין וקראו סיסמאות טרור", כתבה יו"ר הועד. "אין לזה מקום במוסד שלנו".

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

מכתב שנשלח להנהלה מטעם ועד עובדי האוניברסיטה

במכתב שנשלח בסוף השבוע מטעם יו"ר מועצת העובדים להנהלה גינתה את ההפגנה שהתקיימה בקמפוס הר הצופים שאושרה על ידי האוניברסיטה", המשיכה. "סטודנטים קראו 'ברוח ובדם נפדה את אל אקצה'. האם אנו נותנים מקום לתומכי טרור בשם הדמוקרטיה?".

"האירוע עורר בקרב העובדים תחושות קשות של חשש, חוסר ביטחון - וכעס עצום. חברי מועצת העובדים קוראים להנהלת האוניברסיטה לנקוט ביד קשה נגד סטודנטים שקוראים לפגיעה במדינת ישראל, ולא לאפשר אותן".

המחאות בעברית: דגל ישראל מול דגל פלסטין

"אנחנו מוסד אקדמי שמחויב לחופש הביטוי, אך לא ייתכן שיאמרו בין כתליו של מוסד זה דברי הסתה, שנאה וקריאה לאלימות ותמיכה בטרור", כתבה. "אנו מאמינים שכל חברי הקהילה שלנו חייבים להרגיש בטוחים בקמפוסים השונים, ללא קשר לדעותיהם הפוליטיות".

הפופולריים