פרסום ראשון

הוצאו צווי חיפוש לטלפונים של אפי נוה - המשטרה לא מצאה אותם

הוצא צו חיפוש לטלפונים של אפי נוה, המשטרה לא מצאה אותם
הפרקליטות עודכנה על כך שהמכשירים הסלולאריים לא אותרו - והיא בוחנת את המשמעות הראייתית של העניין על פרשת "אורנשטיין-נוה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אפי נוה
צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

המשטרה הוציאה צווי חיפוש לטלפונים של עורך הדין אפי נוה, במסגרת חקירת פרשת מינוי "אורנשטיין-נוה", אך הטלפונים לא נמצאו בביתו או במשרדו של ראש לשכת עורכי הדין לשעבר. המשטרה עדכנה את הפרקליטות על אי מציאת הטלפונים, שבוחנת כעת את המשמעות הראייתית של העניין. כך פורסם היום (ראשון) לראשונה בתוכנית יומן הערב עם רן בנימיני, בכאן רשת ב. מהמשטרה נמסר: "מדובר בחקירה מתנהלת ולא נפרט אודותיה".

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

נוה נעצר לחקירה ב-29 במאי בחשד לשוחד, מרמה והפרת אמונים. הוא שוחרר לביתו בתנאים מגבילים, בהם ערבות עצמית בסך 20 אלף שקלים ואי יצירת קשר עם מעורבים בתיק למשך חודש. נשיא בית משפט מחוזי לשעבר איתן אורנשטיין עוכב גם הוא לחקירה בלהב 433 בחשד לשוחד, מרמה והפרת אמונים ושוחרר לביתו באותם התנאים.

הפרשה התרחשה כאשר השופט אורנשטיין רצה להתמנות לנשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, והוא הבין שנוה היה המפתח לכך, לכן היו בין השניים שיחות לבביות וגם ענייניות. נוה אמר לו "אני הולך איתך, אבל דורש תמורה". העבירה הכי ברורה היא זו שנוה אמר לו שיש לו תיקים אצל השופטת דליה גנות, והוא ביקש להעבירם לשופט אחר. הוא כינה אותה "טיפוס סוגר חשבונות". הפרשה התחילה מהפריצה לטלפון של אפי נוה.

הפופולריים