גבר כבן 20 נרצח בלוד, שני בני אדם נורו למוות בג'דיידה מכר

גבר כבן 20 נרצח בלוד, שני בני אדם נורו למוות בצפון
מספר הנרצחים בחברה הערבית עלה ל-92 מתחילת השנה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רצח - 15.06.24
רצח - 15.06.24 צילום: דוברות המשטרה

שניים נורו למוות הלילה (שישי) בג'דיידה מכר שבצפון. הנרצחים הם אמיר ואשרף באסל. מוקדם יותר, גבר בשנות ה-20 לחייו נורה בלוד ונפצע אנוש - הוא פונה למרכז הרפואי אסף הרופא בבאר יעקב - שם נקבע מותו, המשטרה פתחה בחקירה. בכך, מספר הנרצחים בחברה הערבית עלה ל-92 מתחילת השנה.

אשרף ואמיר באסל

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

בעקבות האירוע, המשטרה הגבירה את פריסת הכוחות בעיר: "העצמת האכיפה הממוקדת נגד מחוללי הפשיעה, בהתאם לאסטרטגיה ההתקפית של מחוז מרכז". מוקדם יותר היום, גופת גבר אותרה בדירה ברמלה, אולם מבדיקה ראשונית לא עלה חשד לפלילים.

המשטרה פתחה ביום חמישי בחקירת הרצח של רביע עראידה, תושב מע'אר בן 43. עראידה הוא בנו של שגריר ישראל בנורווגיה לשעבר פרופסור נעים עראדיה ואחיו הוא יועצו של השר ניר ברקת. על פי הודעת המשטרה, הרקע לאירוע הוא ככל הנראה סכסוך בין עבריינים. 

ארגוני הפשיעה חרירי, טבעש, נעימי, וחלק מאנשי משפחת מערוף קיבלו אחריות על הרצח בהודעה שהופצה. במשטרה מסרו לכאן חדשות כי ארגון הפשע אבו לטיף נחלש ברחוב, ובפשע אין ואקום. לכן, מיד יתפסו את המקום שלהם ארגוני פשיעה אחרים שחברו לקואליציות. מדובר ברצח בסגנון דאעש שמטרתו אחת - "מסר לכל מי שיזדהה עם אבו לטיף שייקח בחשבון מה עלול לקרות לו".

הפופולריים