משפחתה של שני לוק סירבה להגיע לפגישה עם נתניהו: "קרקס"

משפחתה של שני לוק סירבה להגיע לפגישה עם נתניהו: "קרקס"
משפחתה של שני, שנרצחה ונחטפה ממסיבת הנובה ב-7 באוקטובר, לא תשתתף במפגש שתוכנן לראש הממשלה עם משפחות החטופים שנרצחו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שני לוק
צילום: ללא קרדיט

משפחתה של שני לוק סירבה היום (שלישי)  להגיע לפגישה של נתניהו עם החטופים הנרצחים, על אף שהוזמנה אליה. ניסים, אביה של שני לוק מסר: "אני לא מגיע כי זה קרקס של נתניהו".

עקבו אחר ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות

רשימת שמות החטופים בעזה - והמשוחררים

שני לוק הפכה לסמל אחרי שסרטון חטיפתה פורסם ברשתות בבוקר 7 באוקטובר. לאחר שלושה שבועות בהם משפחתה לא ידעה מה עלה בגורלה, נודע שנרצחה וגופתה מוחזקת ברצועה. בחודש שעבר הודיע צה"ל כי גופתה של שני חולצה מעזה יחד עם גופותיהם של יצחק גלרנטר ועמית בוסקילה. אימה של שני, ריקרדה לוק, אמרה אז בריאיון לליאת רגב בתוכנית "מעבירים לראשון" ברשת ב: "זה קצת סוגר לנו את המעגל".

אימה של שני שיתפה כי הידיעה שגופתה של שני הוחזרה לארץ בשלמותה והיא תוכל להיקבר כאן: "זה עוזר קצת. לא הייתי בטוחה שזה עושה הבדל כי איכשהו השלמנו עם זה שהגופה אולי לא תחזור. זאת הייתה הפתעה".

ריקרדה לוק סיפרה כי שלוש הגופות נחטפו מאזור צומת מפלסים. "היו המון שנהרגו שם בצומת הזאת", אמרה ריקרדה והוסיפה: "אנחנו לא יודעים מה קרה חוץ מזה שחלק מהגולגולת נמצא בארץ 400 מטרים מצומת מפלסים והיא נלקחה מתה לעזה". אימה של שני שיתפה על הפיכתה של שני לסמל ברחבי העולם בעקבות סרטון חטיפתה: "אנשים כותבים לנו שהם אמנם לא מכירים אותה אבל הם התחברו אליה".

הפופולריים